Carmela Clutch przedstawia fanom dwie nowe sceny w tym tygodniu

Fani wiedzą, że jeśli Carmela Clutch pojawi się w jakiejś scenie, to na pewno im się ona spodoba. A w tym tygodniu czeka ich nie lada gratka, bo Carmela pojawiła się zarówno w Bang Bros jak i Filthy Kings.

ILoveBlackGirls

W tym tygodniu pierwsza nowa scena Carmeli Clutch pochodzi z Bang Bros. ’Oiling the Big Butt’ dla ich serii Ass Parade. Jest to jej 11 scena dla tej popularnej strony i jej piąta z gwiazdą Peterem Greenem.

Scena rozpoczyna się od Carmeli ubranej w bikini i pokazującej swoje krągłe ciało w basenie. Następnie jej chłopak Peter wychodzi, aby nasmarować olejkiem całe jej ciało. W nagrodę za dobrze wykonaną pracę, Carmela zabiera Petera do kąpieli z bąbelkami, aby pokazać jak piana spływa przez wszystkie jej szczeliny. Następnie robi mu loda i pieprzy go, po czym przenoszą się do sypialni na jeszcze więcej akcji.

Obejrzyjcie zwiastun i ekskluzywną scenę na bangbros.com.

Scena Carmeli z Filthy KingsCumming Inside My Step-Mom Is the Best Therapy’ rozpoczyna się od Carmeli robiącej pranie w obcisłych spodniach do jogi i topie z dużym dekoltem. Jej pasierb Parker Ambrose przychodzi do niej z kilkoma pytaniami dotyczącymi seksu, a ona daje mu kilka podstawowych wskazówek.

Później tego samego dnia Carmela zaprasza Parkera do łazienki, gdzie właśnie skończyła brać prysznic i jest naga. Daje mu propozycję praktycznej lekcji oraz dojścia w środku… ale tylko jeżeli będzie to w jej tyłku. Dwójka robi to pod prysznicem, a potem przenoszą się do sypialni, gdzie Parkera czeka końcowy egzamin.

Zobaczcie zwiastun i ekskluzywną dla członków scenę, aby dowiedzieć się, gdzie Parker doszedł, na filthykings.com

“Cieszyłam się kręcąc obie te sceny i mam nadzieję, że moi fani i członkowie strony będą cieszyć się nimi jeszcze bardziej. Spędźcie ze mną trochę czasu w ten weekend i obejrzyjcie je obie“ – powiedziała Carmela Clutch.

Śledźcie Carmelę Clutch na Twitterze i subskrybujcie jej ekskluzywne treści na OnlyFans i JustforFans. Aby uzyskać wszystkie jej linki odwiedźcie linktr.ee/carmela_clutch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.