Carmela Clutch powraca do Family Strokes

Latynoska Carmela Clutch ma nową scenę w Family Strokes. W „Memories Made Better Together” Carmela przyłapuje swoją pasierbicę, Freyę von Doom, na gorącym uczynku ze swoim ojczymem… i przyłącza się do nich.

'

Carmela Clutch w swojej drugiej scenie dla strony należącej do Team Skeet, wchodzi w rolę macochy, rolę, w której jest doskonała. Jej pasierbica Freya von Doom chce spędzić trochę czasu ze swoim ojczymem, Milesem. Carmela nie ma nic przeciwko, ale podkreśla, że Miles musi się zachowywać odpowiednio.

Wszystko idzie dobrze, dopóki nie wracają do domu i Carmela budzi się z Freyą nadzianą na kutasa Milesa. Carmela tego nie pochwala, ale sama wkracza do akcji i pokazuje im jak to się naprawdę robi, tworząc w ten sposób niezapomniany trójkąt.

Obejrzyjcie zwiastun i ekskluzywną scenę ’Memories Made Better Together’ na familystrokes.com.

„Kocham pracować dla wszystkich stron Team Skeet, ponieważ mogę pokazać swoje umiejętności aktorskie. Moja najnowsza scena dla Family Strokes była świetną zabawą do kręcenia i zdecydowaną pozycją obowiązkową dla moich fanów” powiedziała Carmela Clutch.

Na wypadek jeżeli przegapiliście, Carmela zadebiutowała również niedawno w nowej scenie PervCity, w której praktycznie błagała weterana Michaela Stefano o jeszcze ostrzejszy seks analny. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

„Cieszę się, że w końcu udało mi się zadebiutować w PervCity! W dniu, w którym uruchomili swoją stronę, byli na mojej liście i myślę, że przeszłam do historii prosząc o ostrzejsze walenie analne. Więc sprawdźcie ją – to będą najlepsze 52 minuty jakie mieliście od dawna” powiedziała Carmela Clutch.

Śledźcie Carmelę Clutch na Twitterze i subskrybujcie jej ekskluzywne treści na OnlyFans i JustforFans. Aby uzyskać wszystkie jej linki odwiedźcie linktr.ee/carmela_clutch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.