Carmela Clutch błaga o więcej w PervCity

Wschodząca gwiazda Carmela Clutch po raz pierwszy odwiedza PervCity w nowej scenie analnej wyreżyserowanej przez Maestro Claudio. Carmela występuje w scenie 4K 'Carmela Clutch Begs for Rougher Anal Pounding’ z Michaelem Stefano.

'

Carmela Clutch jest niezwykle zalotna w swoim wywiadzie przed sceną, w którym jednocześnie pokazuje swoje naturalne krągłości Michaelowi Stefano. Carmela jest szczęśliwa kiedy może skosztować legendarnego Michaela i ochoczo robi mu loda, zanim on na zmianę zacznie posuwać jej obie dziurki. Carmela wprost błaga Michaela, aby nie przestawał, aż do momentu, gdy ponownie ma okazję skosztować to co zaserwuje jej weteran produkcji dla dorosłych.

„Praca z Michaelem Stefano dla PervCity była zarówno przywilejem, jak i intensywną, trzęsącą nogi i ciało, rozwalającą umysł przyjemnością” – skomentowała Carmela. „Jestem bardzo wdzięczna za możliwość pracy dla PervCity i z Michaelem. Chemia była zdecydowanie odczuwalna na planie i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą tę scenę. To zdecydowanie jedna z moich najgorętszych jak dotąd!”.

Reżyser Maestro Claudio również cieszył się z obecności Carmeli na planie. Powiedział: „Carmela jest darem i siłą natury, pieprzy się jak najęta i cieszy się każdą sekundą. Jestem bardzo zadowolony, że ją nakręciłem i mam nadzieję, że wkrótce zrobię to ponownie”.

Carmela Clutch Begs for Rougher Anal Pounding’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Carmele Clutch, Michaela Stefano, PervCityMaestro Claudio na Twitterze, PervCity, i Maestro Claudio na Instagramie oraz odwiedźcie PervCity.com, aby zaspokoić wasze wszystkie perwersyjne potrzeby!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.