Całkowicie naturalna Alina Ali debiutuje w Ricky’s Room

Wielokrotnie nagradzany wykonawca, producent i reżyser Ricky Johnson nie przestaje zaskakiwać fanów i krytyków niezapomnianymi scenami z udziałem największych nazwisk w rozrywce dla dorosłych. W tym tygodniu popularny ogier przedstawia wschodzącą gwiazdę Alinę Ali, która jak sam twierdzi jest klasą samą w sobie.

'

Początkująca aktorka, Alina Ali, dzieli się czasem z Ricky’m, eksponując swoje duże, soczyste, naturalne piersi i kuszące kształty w seksownej bieliźnie, zanim padnie na kolana i pozwoli Ricky’emu posuwać jej hebanową twarz. Alina wygląda absolutnie anielsko podczas seksu i wyraźnie widać że jest to rzecz do której została stworzona. Kokietka pozwala Ricky’emu przejąć kontrolę, delektując się każdą sekundą jazdy na jego sztywnym pręcie, a na koniec przyjmuje masywny wytrysk na swoją twarz.

„Ona jest moją nową ulubienicą!” powiedział Ricky. „To był pierwszy raz, kiedy ja i Alina współpracowaliśmy jednak zdecydowanie nie będzie to ostatni. Ona ma przezabawną osobowość, która jest zaraźliwa. Będziemy mieli Alinę w pokoju przy każdej okazji!”.

Zobacz scenę, która tak zachwyciła Ricky’ego Johnsona na stronie rickysroom.com

Śledź Alinę Ali na Twitterze. Wszystkie jej linki można znaleźć pod adresem snipfeed.co/alinaalixo.

Ricky Johnson może być śledzony na Twitterze i Instagramie, natomiast więcej treści z jego udziałem można znaleźć na jego OnlyFans oraz odwiedzając jego stronę rickysroom.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.