Caitlin Bell wypuszcza nową ekskluzywną scenę na OnlyFans z Maximo Garcią

Caitlin Bell podkręca temperaturę i wilgotność powietrza, publikując mokrą scenę w której występuje razem z hiszpańskim ogierem Maximo Garcią. Scena dostępna jest już na jej OnlyFans.

ILoveBlackGirls

Caitlin Bell rozpoczyna rok z mocnym postanowieniem, które przejawia się w jej najnowszej scenie dostępnej na OnlyFans z Maximo Garcią:

“W tym roku planuję naprawdę dopracować moje seksualne umiejętności“ – powiedziała Bell. “Jestem również bardzo dumna i zaszczycona, że rozpoczęłam rok od wydania mojej pierwszej sceny z Maximo Garcią“.

“Ten latynos jest tak przystojny i robi rzeczy z moim ciałem, których nie potrafię opisać“ – dodał Bell. “Gorąco zachęcam do sprawdzenia tego, wraz ze wszystkimi innymi treściami, które będę wydawać w tym roku“.

Caitlin Bell & Maximo Garcia

Pełną pasji, bzykania i tryskania w wykonaniu Bell scenę można znaleźć OnlyFans aktorki.

Bądźcie na bieżąco z urzekającą Caitlin Bell, odwiedźcie jej oficjalną stronię CaitlinBellVIP.com oraz jej nowe konto na Twitterze – @LatinaBellxoxo.

Maximo Garcię możecie znaleźć na Twitterze i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.