Caitlin Bell szuka seksualnego lekarstwa w 'The Sex Therapist 5′

Caitlin Bell gra niezadowoloną żonę, która stwierdza, że jej życie seksualne potrzebuje pomocy lekarza w filmie Mike’a Quasara 'The Sex Therapist vol. 5′ wydanego przez Mile High Media.

'

Caitlin Bell i jej mąż, Ryan Mclane, szukają remedium na ich nudne życie seksualne, ale terapeutka Melissa Stratton jest podejrzewa, że jej przełożona i Caitlin mają potajemnie romans. Podczas swojego śledztwa Melissa odkrywa, że powoli zakochuje się w Ryanie i wtedy sprawy naprawdę się komplikują. Wygląda na to, że czasami nawet terapeuta potrzebuje małej terapii!

„Praca z tak pięknymi kobietami jak Melissa Stratton i Maya Woulfe była zaszczytem” – powiedziała Bell. „Nie zapominajmy też o naszych finezyjnych talentach, Ryanie Mclane i Derricku Pierce. Tak wspaniała grupa ludzi zbiera się razem, aby stworzyć parny i godny grzechu film. Wyciągnijcie chusteczki, rozepnijcie spodnie i cieszcie się!”.

The Sex Therapist vol. 5’ można znaleźć na Adult Empire i Mile High Media.

Dodatkowo, wiecznie zapracowana Bell właśnie wróciła z Florydy, gdzie zadziwiła tłumy wykonując skandalicznie seksowny pokaz na scenie przez trzy kolejne noce, a następnie zaprezentowała się na gwiazdorskiej 30-tej dorocznej gali NightMoves Awards.

„NightMoves było tak bardzo zabawne”, powiedziała Bell. „Nie mogę się doczekać przyszłego roku!”.

Caitlin we wrześniu 2022 została przedstawiona w magazynie NightMoves co można zobaczyć tutaj.

Bądź na bieżąco z urzekającą Caitlin Bell na jej oficjalnej stronie internetowej CaitlinBellVip.com, a także na jej nowym koncie na Twitterze oraz dołącz do jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.