Cadence Lux powraca do Transfixed aby spotkać się z Emmą Rose

Ulubienica fanów Cadence Lux powraca do Adult Time, tym razem w scenie dla ich kanału Transfixed. W wydanym wczoraj „Shower Romance” Cadence spędza upojne chwilę pod prysznicem z Emmą Rose.

Insane Coeds

Jak można się spodziewać po tytule, w „Shower Romance” (Romans pod prysznicem) Cadence Lux budzi się, kiedy jej dziewczyna, Emmę Rose, bierze prysznic. Cadence jest zła na Emmę że jej nie obudziła i dołącza do swojej dziewczyny pod prysznicem. Jak tylko Cadence zbliża się do Emmy, wyraźnie obie zaczynają się podniecać wspólną kąpielą. Aby rozładować poranne emocje, Cadence robi Emmie loda, a następnie pieści jej członka swoimi cyckami. Emma nie jest jej dłużna i odwdzięcza się swoimi oralnymi umiejętnościami, zanim przejdą do pozycji na pieska. Cadence nie może sobie wyobrazić lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia niż ta erotyczna wspólna kąpiel.

„Praca z Adult Time jest zawsze punktem kulminacyjnym każdego mojego wyjazdu na sesję zdjęciową” – skomentowała Cadence. „Miałam oko na Emmę Rose od dłuższego czasu, więc byłam dodatkowo podekscytowana tą sesją. Uwielbiam ten uroczy koncept i po prostu miałam niezły ubaw wprowadzając go w życie!”.

Shower Romance” jest dostępny dla członków Adult Time na stronie adulttime.com.

Śledź Cadence Lux na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również subskrybować jej OnlyFans.

Aby lepiej poznać Emmę Rose, śledź ją na Twitterze i Instagramie, wszystkie jej linki znajdziesz na stronie ohitsemmarose.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.