Bunny Madison cieszy się intensywnym analem w swoim debiucie w PervCity

MILF Bunny Madison debiutuje w PervCity w nowej, ekscytującej scenie analnej. Bunny występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie 4K „Cute Blondie Bunny Madison is a Loud Moaner” z Ramonem Nomarem.

'

Ubrana w seksowną jasną sukienkę i czarne obcasy, Bunny Madison przedstawia się w wywiadzie przedscenicznym eksponując swoje piersi i pokazując stringi. Po scenie wstępnej Ramon Nomar od razu wita Bunny oralem i szybkim numerkiem. Po tym jak Bunny zrobiła Ramonowi głębokie gardło, została poddana intensywnemu analowi w wielu pozycjach, na pieska, misjonarza, jeźdźca i innych. Na zakończenie sceny, Ramon strzela prosto w usta usatysfakcjonowanej Bunny.

„Bunny Madison jest spektakularną nową wykonawczynią, która ma potencjał, przyszłej topowej gwiazdy porno i go wykorzystuje”, skomentował Ramon. „Ona nie tylko ma ciało, oczy, krągłości, ale przede wszystkim jej postawa na planie znajduje odzwierciedlenie w tej wspaniałej scenie zrobionej dla PervCity, totalna przyjemność dla widzów”.

Reżyser Maestro Claudio powiedział o Bunny i jej występie: „Bunny jest bardzo solidną wykonawczynią z niesamowicie wysportowanym ciałem, która naprawdę wie jak przyciągnąć uwagę widza. To była bardzo dobra scena ze wszystkich punktów widzenia”.

Cute Blondie Bunny Madison is a Loud Moaner’ zostało wydany w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledź Bunny MadisonRamona Nomara, PervCity i Maestro Claudio na Twitterze, Bunny Madison, PervCity i Maestro Claudio na Instagramie oraz odwiedź PervCity.com aby zaspokoić swoje wszystkie perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.