Brittany Andrews ma coś dla każdego w swoich trzech nowych scenach

Legendarna, wielokrotnie nagradzana gwiazda i filmowiec Brittany Andrews ma trzy nowe sceny i niezależnie od tego, czy lubi się gdy przejmuje ona kontrolę jako domina, relaksuje się z dziewczynami i jest przez nie uwodzona, czy też gra żywą lalkę w pudełku, każdy znajdzie coś dla siebie.

ILoveBlackGirls

Pierwsza z trzech nowych scen Brittany Andrews to „A Slave’s Sissification” dla serii Men in Pain serwisu Kink.com, którą wyreżyserowała sama Brittany i w której występuje wraz z Tonym Orlando.

Brittany jest najwyższym dowódcą, a Tony zostaje jej podarowany jako niewolnik. Gwiazda zabiera go w podróż, która prowadzi go do stania się jej w pełni uległą marionetką – obejmuje to pegging za pomocą dużego dildo, dręczenie jego ciała różnymi narzędziami, ubieranie w różowy strój, wsadzenie Fleshlight w jego tyłek i wiele więcej.

Zwiastun oraz pełna scena dostępne są na kink.com.

W „We All Deserve a Day Off!” od Girlsway, Brittany gra macochę Mackenzie Mace. Brittany wychodzi do pracy, a Mackenzie zamiast iść do szkoły, ma inne plany – zaprasza swoją dziewczynę, Aften Opal.

Dziewczyny natychmiast całują się i dotykają jednak wówczas, Brittany wraca, aby zabrać swoją torebkę i nakrywa je w domu. Dziewczyny wyjaśniają, że potrzebują dnia wolnego, aby spędzić trochę czasu razem i aby przekonać macochę jako przykład wskazują, jak ciężko ona sama pracuje. Brittany uznaje, że też potrzebuje wolnego dnia i dołącza do dziewczyn na niesamowite soczyste popołudnie.

Zobacz zwiastun i ekskluzywną scenę na girlsway.com.

Trzecia nowa scena aktorki pojawiła się wczoraj i jest to scena POV dla Deepthroat Sirens. Brittany gra w niej oryginalny, klasyczny model lalki ubrany w białą bieliznę obszytą futrem z marabuta znajdujący się wewnątrz różowego pudełka. Scott Hancock zainteresowany ‘lalką’ naciska przycisk ‘wypróbuj mnie’ i otrzymuje seksowny striptiz oraz loda życia, zanim Brittany zacznie go ujeżdżać.

Obejrzyj scenę i zwiastun na stronie deepthroatsirens.com.

„Dużo filmowałam i mam mnóstwo scen, które wciąż czekają na ukazanie się, a te trzy z pewnością zachwycą mój legion fanów. Niezależnie od tego, czy lubisz oglądać mnie w roli dominy, macochy zaczepiającej gorące młode dziewczyny, czy jak robie loda i głębokie gardło, w moich najnowszych scenach każdy znajdzie coś dla siebie. Więc zapłacie za swoje porno, obejrzyjcie te, których pożądacie i dajcie znać studiu, jak bardzo wam się podobały”, powiedziała Brittany Andrews.

Link do wszystkich mediów społecznościowych Brittany Andrews znaleźć można na allmylinks.com/DJBRITSTAR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.