Britt Blair wzywa hydraulika w scenie VR od Naughty America

Seksowna blond wykonawczyni Britt Blair pojawiła się w najnowszej scenie VR dla Naughty America. W scenie ukazującej klasyczny motyw hydraulika występują również Bella Luna, Chanel Camryn i Dan Damage.

'

Właściwie sam tytuł najnowszej sceny od Naughty America: ’Maintenance Guys Gives College Babes Bella Luna, Britt Blair, and Chanel Camryn a Shower of Cum’, sprawnie streszcza czego można się spodziewać. Kiedy prysznic w akademickim pokoju się popsuł, Britt Blair, Bella Luna i Chanel Camryn wzywają hydraulika, aby zajął się wadliwym sprzętem. Kiedy Dan Damage pojawia się, nie jest w stanie naprawić prysznica z powodu rur. Ale kiedy Britt i jej przyjaciółki zauważają rurę, którą chowa w swoich spodniach, na zmianę ssą i ujeżdżają go. Na szczęście dla Britt, ona i jej przyjaciółki dostają inny rodzaj prysznica, kiedy Dan spuszcza się na trzy urocze dziewczyny. 

“Po mojej pierwszej scenie VR dla Naughty America, nie mogłam się doczekać powrotu“ – skomentowała Britt. “Miałam niezłą ubaw pracując z Bellą, Chanel i Danem!“.

Zobacz pełną scenę lub jej trailer na stronie naughtyamerica.com.

Fani mogą śledzić Britt Blair na Twitterze i Instagramie. Britt tworzy na swoim OnlyFans ekskluzywne treści i oferuje menu filmów na zamówienie. Natomiast strona Britt, BrittBlairXXX.com zawiera galerię seksownych zdjęć, linki do ostatnich scen, a także listę jej stron w mediach społecznościowych.

Śledźcie Bellę Lunę, Chanel Camryn oraz Dana Damage na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.