Britt Blair debiutuje w Blacked Raw

Debiutancka scena gwiazdki Britt Blair dla Blacked Raw jest już dostępna. Wydana w sobotę scena 'Just Like That’ został wyreżyserowany przez Dereka Dozera i występuje w nim również Anton Harden.

 

Britt Blair ma na oku Antona Hardena i spotyka się z nim dziś wieczorem. Mówi swojej przyjaciółce, że nie jest pewna, czy się spikną, ale wszystko szybko się zmienia, gdy pojawia się Anton. Britt bez wahania bierze na siebie jego wielkiego kutasa zaczynając od mokrego loda, a następnie ujeżdża go, co doprowadza ją do wielu orgazmów.

„Czekałam na wydanie tej sceny” – skomentowała Britt. „Świetnie się bawiłam na planie i chcę podziękować reżyserowi Derekowi Dozerowi, Antonowi i wszystkim w Blacked Raw”.

Pełna scena i jej zwiastun dostępne są na stronie blackedraw.com.

Fani mogą śledzić Britt Blair na Twitterze i Instagramie. Britt jest zajęta na OnlyFans tworzeniem ekskluzywnych treści i oferuje menu filmów na zamówienie. Natomiast strona Britt, BrittBlairXXX.com ma galerię seksownych zdjęć, linki do ostatnich scen, a także listę jej stron w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.