Briar Basin Ranch od Disruptive Films zdobywa nagrodę XBIZ

Disruptive Films ma wiele powodów do dumy, ale jedną rzeczą, z której marka premium kina gejowskiego jest szczególnie podekscytowana w ostatnich dniach, jest wygranie nagrody dla Najlepszej Sceny Seksu – Gejowska od XBIZ za swój pełnometrażowy film Briar Basin Ranch.

ILoveBlackGirls

Siedmioosobowa scena z filmu Briar Basin Ranch, w której wystąpili, Brandon Anderson, Dillon Diaz, Killian Knox, Blain O’Connor, Dakota Payne, Roman Todd i Andrew Miller, to nie tylko erotyczna uczta dla zmysłów, ale reżyserzy Michael Vegas, Siouxsie Q. i Jessica Jasmin już od pierwszego dnia zdjęć wiedzieli, że ten występ to „coś specjalnego”. Ich przeczucia zostały potwierdzone poprzez zdobycie trofeum XBIZ w kategorii Najlepszej Sceny Seksu – Gejowskiej.

„Orgia w Briar Basin Ranch jest typem sceny, która pozostawia cię z uśmiechem na twarzy, pokrytym spermą i zdezorientowanym”, powiedział Vegas. „Tak wiele akcji, na której można się skupić i tak wiele pięknych modeli połączonych i zgrupowanych w tym szaleństwie ruchania. Dillon Diaz spełniający swoje marzenia o gangbangu przed kamerą jest absolutnie rozkosznym widokiem.”

Siouxsie Q. powiedziała: „Było coś niezwykłego w powietrzu, kiedy kręciliśmy tę scenę. Każdy wykonawca dał z siebie wszystko i stworzył coś naprawdę transcendentnego. To był zaszczyt pomagać w realizacji tak epickiego momentu spełnienia fantazji dla grupy jednych z najsłodszych i najbardziej utalentowanych gwiazd pracujących obecnie w branży.”

„Nigdy nie zapomnę spojrzenia czystej radości na pokrytej spermą twarzy Dillona Diaza, gdy kończyliśmy nagrywać całość. Jestem tak wdzięczna za każdą możliwość tworzenia przestrzeni dla wykonawców, która pozwala im pokazać swoje talenty i możliwość udokumentowania ich eksploracji autentycznej chemii – to szczerze wszystko, co kiedykolwiek chciałam robić, a praca nad tymi filmami to spełnienie marzeń!”.

Jessica Jasmin zgadza się z całego serca ze swoimi współreżyserami: „To było niesamowite widzieć, jak chemia skwierczy pomiędzy każdym w tej dużej grupie. Podczas kręcenia, pamiętam, że patrzyłam na Michaela i Siouxsie i śmiałam się, bo nawet nie wiedzieliśmy gdzie patrzeć. Dosłownie wszystko co się tam działo było niezwykłe”.

Tegoroczna nagroda, jest drugą nagrodą XBIZ dla Disruptive Films. W zeszłym roku studio otrzymało nagrodę dla Filmu Gejowskiego Roku za The Last Course. Był to pierwszy pełnometrażowy film studia napisany i wyreżyserowany przez nagradzaną reżyserkę Bree Mills.

Disruptive Films ogłosiło też, że będzie rozwijać w tym roku swoją popularną serię True Male – ulubioną przez fanów ze względu na skupienie się na szczerych związkach – kontynuując jednocześnie cenioną tradycję marki oferowania wykonawcom wysokiej jakości platformy do szlifowania swoich umiejętności aktorskich. Disruptive zapowiada również nadchodzące współprace zarówno z wschodzącymi gwiazdami, jak i ulubieńcami fanów, które pokażą ich talenty w nowy i ekscytujący sposób.

Dowiedzcie się więcej o Disruptive Films na disruptivefilms.com i śledźcie studio na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.