Brianna Bourbon debiutuje w DP Diva

Mając na swoim koncie zaledwie kilka scen, Brianna Bourbon nie powstrzymuje się i idzie na całość w swoim debiucie w DP Diva. Wyreżyserowana przez Maestro Claudio w 4K scena, przedstawia Briannę z Michaelem Stefano, Johnem Strongiem i Ramonem Nomarem.

CaliTeens

Brianna Bourbon jest cała uśmiechnięta w swoim wywiadzie przed sceną, kiedy przygotowuje się do swojego intensywnego występu, który również będzie jej pierwszym razem z trzema facetami na raz. Brianna rozpoczyna od blowbangu i pieszczenia stóp, zanim jej wszystkie trzy dziurki zostaną dokładnie wypełnione przez jej partnerów. Intensywny seks analny sprawia, że jęczy z przyjemności, która staje się jeszcze bardziej intensywna podczas podwójnej penetracji waginalnej. Debiut Brianny w DP Diva kończy się potrójnym wytryskiem na twarz.

Doświadczenie Brianny z DP Diva będzie jednym z tych, które zapamięta na długo. Aktorka skomentowała: „Mój pierwszy raz z trzema mężczyznami był najbardziej niesamowitym, gorącym, dzikim i rytmicznie przyjemnym doświadczeniem w moim życiu!”.

„Brianna jest doskonałą wykonawczynią o bardzo ciekawym i pociągającym wyglądzie”, powiedział reżyser Maestro Claudio. „Była bardzo spontaniczna i entuzjastyczna podczas sceny i pomimo tego, że jest nowa w branży, dostarczyła fenomenalny występ”.

Podwójny debiut Brianny Bourbon w ’Double Pussy and Airtight Fucking for Naughty Latina Brianna Bourbon’ jest dostępny wyłącznie na dpdiva.com.

Śledźcie Briannę BourbonMichaela StefanoJohna StrongaRamona Nomara, DP Diva i Maestro Claudio na Twitterze. DP Diva i Maestro Claudio można znaleźć również na Instagramie.

Odwiedźcie oficjalną stronę DPdiva.com, aby zobaczyć więcej ich scen z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.