Brenna McKenna występuje w nowym DVD od Bang!

Wschodząca gwiazda Brenna McKenna daje kolejny intensywny popis seksualny w 'Surrenders to Anal 14′, nowym wydaniu DVD od Bang!, które już jest dostepne dla fanów.

'

Urodzona na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, Brenna McKenna może i jest stosunkowo nowa w branży, ale jest już znana ze swoich zdolności analnych, a tym razem wytatuowana piękność występuje z miłośnikiem palindromów oraz doświadczonym aktorem, Ramonem Nomarem.

“Praca z Bang! to taka przyjemność!“, zachwycała się McKenna.  “Za każdym razem było przyjemnie, a scena, którą mogłam współtworzyć na tym DVD była świetną zabawą! Jest naprawdę mokro, a anal jest super głęboki i czułam się naprawdę gorąco – więc mam nadzieję, że wszyscy to docenią.“

Znajdźcie ’Surrender to Anal 14’, które jest dystrybuowane przez Adult Source Media, na stronie adultempire.com.

Śledźcie Brennę McKenna na Twitterze i Instagramie, subskrybujcie jej OnlyFans i sprawdźcie ją na FreeOnes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.