Brenna McKenna szaleje w nowej scenie analnej w Bang

Brenna McKenna znana głównie z 3 rzeczy: niesamowitego uśmiechu, tatuaży oraz nienasyconej miłości do seksu analnego. W swoim gorącym powrocie do Bang na ich Bang! Surprise, McKenna spotyka się z Ramonem Nomarem podczas intensywnej analnej sceny.

'

Bang słynie zarówno z jakości, jak i różnorodności produkcji dla dorosłych – co czyni tę stronę idealną platformą dla wszechstronnej i energicznej wschodzącej gwiazdy, takiej jak Brenna McKenna. Brunetka kocha swoje seksowne tatuaże… ale jeszcze bardziej kocha, kiedy każda dziurka na jej ciele zostaje solidnie wypchana. Oczywiście Ramon Nomar jest bardziej niż szczęśliwy, aby pomóc we wspomnianym wypychaniu. Po energicznej, żywiołowej rundzie oralnej, Brenna prosi, aby mokry fallus Ramona odwiedził jej słynne miejsce gdzie słońce nie dochodzi. Analne szaleństwo w stylu McKenny, kończy się kremową polewą na jej twarzy.

„Kręcenie dla Bang! jest zawsze zabawne i profesjonalne, a moja garderoba i makijaż były tego dnia szczególnie gwiazdorskie” – skomentowała McKenna. „W tej mokrej i intensywnej scenie miałam okazję kręcić z Ramonem po raz drugi i to był strzał w dziesiątkę! Również reżyser Pat Myne i ja pracowaliśmy razem bardzo dobrze. Jestem pewna, że widzowie mogą zobaczyć chemię na swoich ekranach i poczuć energię, która w to weszła.”

Powrót Brenny McKenna do Bang w „Tattooed Whore Brenna McKenna Gets Her Asshole Fucked” jest dostępny do obejrzenia na stronie bang.com.

Jednak to nie wszystko. Jeśli chcesz więcej akcji z udziałem Brenny, wytatuowana brunetka o topiącym serce uśmiechu miała ostatnio również epicką, 55-minutową scenę “Brenna’s Sweetheart Lollipop” z Swallowbay, oraz jej pierwszy trójkąt, składający się z samych dziewczyn, na She Seduced Me, zatytułowany „Stealing My Stepsister’s Girlfriend„.

Brennę McKenna można śledzić na Twitterze. Fani McKenny mogą również subskrybować jej OnlyFans oraz zajrzeć na jej FreeOnes.

Śledźcie Ramona Nomara na Twitterze i subskrybujcie jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.