Brenna McKenna przedstawia dwa nowe DVD z jej udziałem

Brenna McKenna pragnie poinformować fanów, że występuje w dwóch nowych wydaniach DVD, pierwsze to 'Oil for Days 4′ od Evil Angel, gdzie McKenna widnieje na okładce, a drugie to 'Double Penetration Galore’ od DP Diva.

'

W czwartej odsłonie 'Oil For Days’, reżyser Pat Myne dostarcza najlepsze nowe gwiazdy i śliski seks analny który zadowoli nie jednego konesera treści dla dorosłych, a Brenna McKenna jest jedną z czterech piękności, które dostarczają widzom analną akcję – i to z uśmiechem na ustach. McKenna najpierw pokazuje swoje soczyste krągłości, zanim Zac Wilde wbije swoją erekcję w jej gardło. Z lubrykantem kapiącym z jej dziurek, podwójną penetracją przy pomocy dildo i wstrząsającym ciałem orgazmem, ta scena jest obowiązkowa dla fanów McKenny.

Bycie na planie z Zac’em w przesiąkniętym lubrykantem ’Oil for Days 4’ było “marzeniem“, zachwycała się McKenna, “ponieważ jest on taki zabawny i sprawił, że czułam się taka seksowna. Podobał mi się też mój wygląd. Pat jest niesamowity i jestem wdzięczna za to, że udało mi się trafić na to DVD!“.

Zobaczcie trailer ’Oil for Days 4’ na EvilAngelVideo.com.

Natomias na temat ’Double Penetration Galore’ od DP Diva, które zawiera pierwszą w życiu aktorki scenę podwójnej penetracji, McKenna powiedziała: “Muszę zacząć od podziękowania Maestro Claudio za nakręcenie mnie dla DP Diva i za włączenie mnie do tego DVD! Każdy będzie mógł teraz zobaczyć moje pierwsze w życiu doświadczenie podwójnej penetracji. Muszę przyznać, że osobiście uważam, że dwa jest lepsze niż jeden i ta scena spełniła moją fantazję o tym, aby dwóch mężczyzn absolutnie mnie spustoszyło.“

“Muszę wspomnieć, że zostałam pobłogosławiona sceną razem z tatuśkami podwójnej penetracji Ramonem Nomarem i Michaelem Stefano, dwie legendy, które doskonale obsługiwały moje dziurki i czciły każdą część ciała, pokazując mnie widzom. Dali mi ekscytujące pierwsze doświadczenie i jestem tak wdzięczna, że zostało to uchwycone na kamerze! Jeszcze raz dziękuję Claudio i jego ekipie“.

Swoją kopię ’Double Penetration Galore’ możecie zdobyć na stronie adultdvdempire.com.

Śledźcie Brennę McKenna na Twitterze i Instagramie, subskrybujcie jej OnlyFans i sprawdźcie ją na FreeOnes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.