Brandi Love zdobywa kolejną okładkę DVD

Brandi Love ma kolejną nową okładkę do dodania do swojego katalogu w tym miesiącu. Wcześniej jej scena była dostępna wyłącznie dla członków DogFart, a teraz wraz z nowym DVD jest dostępna dla każdego, kto chce nabyć kopię. 

'

Supergwiazda MILF Brandi Love pojawia się w ’Interracial Gloryhole Initiations 34’ od DogFart, gdzie jest również na okładce. Pierwotnie opublikowana na Gloryhole.com, scena Brandi szybko zyskała uwagę i uznanie fanów. 

“Uwielbiam tą scenę i jestem wdzięczna, że mam kolejną paląco gorącą okładkę“, powiedziała Brandi. “Jeszcze raz dziękuję!“ 

Zobaczcie Brandi w ’Interracial Gloryhole Initiations 34’ na adultdvdempire.com

XBIZ ogłosił w tym tygodniu swoje nagrody twórców i otworzył zgłoszenia nominacji. Pokaz po raz kolejny będzie służył jako wydarzenie zamykające konferencję XBIZ Miami. Ostatni dzień na zgłoszenia to wtorek, 21 marca. Brandi zachęca swoich fanów, zwanych czule 'Love Troopers’, aby zgłaszali ją w kategoriach MILF. 

Śledźcie Brandi Love na Twitterze i Instagram oraz dołączcie do Onlybrandi.com oraz MeetBrandi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.