Brandi Love pojawia się na okładce nowego DVD od Wicked

Wielokrotnie nagradzana supergwiazda dla dorosłych Brandi Love zdobi kolejną okładkę DVD. Podczas gdy zima nadal zacieśnia swój lodowaty uścisk, gorąca okładka, z pewnością pomoże rozgrzać te długie, zimne noce.

 

Tym razem naga z wyrazem orgazmu na jej zapierającej dech w piersiach twarzy, Brandi Love pojawia się na okładce nowego kompilacyjnego DVD od Wicked Pictures. Gorące zdjęcie dodatkowo podkreśla tytuł, który kusi już podnieconych fanów pytaniem, ‘Are You Cumming?’ (Czy już dochodzisz?).

„Co za okładka,” powiedziała Brandi, która jest tegoroczną nominowaną do nagrody MILF Roku, zarówno przez AVN jak i XBIZ. „Zobaczenie tego obrazu przywróciło te wszystkie wspaniałe wspomnienia ze sceny. Dzięki, Wicked!”

Już sam ten hipnotyzujący obrazek na froncie tej hardkorowej okładki może wystarczyć, aby niektórzy fani odpowiedzieli twierdząco na to pytanie! Na tych, którzy zdołają wytrzymać, czeka piekielnie gorąca scena z udziałem królowej MILF Brandi, która podkręci temperaturę i rozgrzeje zimowe wieczory.

Aby zobaczyć okładkę, zwiastun i kupić ‘Are You Cumming?’ odwiedź stronę adultdvdempire.com.

Więcej na temat Brandi Love dowiedzieć się można na Twitterze i OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.