Brandi Love na okładce nowego wydania MYLF

Supergwiazda MILF Brandi Love dodaje kolejne wydanie DVD do bogatej kolekcji okładek, na których się pojawiła. Jej najnowszą okładką jest nowe wydanie MYLF VOD o nazwie „Mommy’s Personal Trainer 5”.

Tought LoveX

Dopiero co w zeszłym tygodniu kultowa scena Brandi Love z Blacked Raw ’Honey, Look What I Found’ została wydana na DVD, po tym jak wcześniej była dostępna tylko dla członków ich strony, a teraz popularna gwiazda dla dorosłych pokazuje, że nawet lata po wydaniu gorącej sceny z jej udziałem, potrafi trafić na okładkę DVD.

Nagradzana MILF zdobi okładkę nowego wydania MYLF o nazwie ’Mommy’s Personal Trainer 5’. Pokazując swoją wspaniałą opaleniznę i hipnotyzujące spojrzenie 'chodź jestem gotowa’, ta biuściasta blond piękność daje do zrozumienia, że jest to wyjątkowa scena.

Pierwotnie, jej scena pod tytułem ’Like A Good Neighbor, Bang Her Down There’, została wydana na stronie MYLF jeszcze pod koniec 2018 roku i rozpoczyna się od tego, że Brandi ćwiczy Jogę przy basenie, kiedy przerywa jej irytujący sąsiad Jake Adams. Brandi krzyczy na niego, nazywając go zboczeńcem. Aczkolwiek pomimo tego, daje mu znać, że zwykle masturbuje się po jodze i jeśli ma zamiar przerwać jej rutynę, to lepiej, aby był prawdziwym mężczyzną i sam ją zaspokoił. Jake niewiele myśląc zgadza się na propozycję Brandi udowadniając, że nie tylko jest prawdziwym mężczyzną, ale również dobrym sąsiadem.

„Mieliśmy dużo zabawy podczas kręcenia tej sceny,” powiedziała Brandi. „Ale kiedy zaczął się seks, sprawy przeszły na znacznie wyższy poziom. Jake był wspaniałym kochankiem i wspaniałą osobą. Dzięki MYLF za udostępnienie naszej sceny fanom i za niesamowitą okładkę!”.

Scena i DVD są dostępne do kupienia lub wypożyczenia na adultdvdempire.com, a także na hotmovies.com

Jednak to nie wszystko, Brandi regularnie wypuszcza gorące nowe treści na swoich osobistych platformach. Niezależnie od tego, czy pstryka seksowne fotki za granicą, filmuje squirting, czy też spędza czas ze swoimi zaprzyjaźnionymi gwiazdami porno, popularna MILF zawsze uchwyci wszystkie seksowne akcje, aby podzielić się nimi ze swoimi fanami, włączając w to jej niedawne spotkanie z seksowną Richelle Ryan.

Zobacz jej spotkanie z Ryan oraz inne treści na Onlybrandi.com i nie zapomnij śledzić Brandi Love na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.