Brad Newman powraca do Brazzers jako przystojny trener

Wielokrotnie nominowany, wyrzeźbiony i pożądany męski talent Brad Newman dokonał długo oczekiwanego powrotu do Brazzers w roli osobistego trenera, który lubi umieszczać swoich klientów w kompromitujących pozycjach.

2-In-1 Step-Niece Training Day’ jest długo oczekiwanym powrotem Brada Newmana do Brazzers, gdzie dostaje on idealną rolę niegrzecznego trenera. Maddie May mieszka u swojego nowego wujka Micka, który zgodził się ją gościć przez cały semestr studiów. Mick zatrudnia Brada, aby dał Maddie specjalny trening, jednak nie spodziewał się, jak dokładnie wygląda 'specjalny trening’ u Brada.

Kiedy Mick przyłapuje dwójkę w kilku bardzo niezręcznych pozycjach, konfrontuje się z Bradem i każe mu trochę uspokoić zajęcia, co prowadzi do tego, że sam zostaje wciągnięty w posuwanie napalonej studentki. Cała trójka dostaje niezły trening i spędzają popołudnie na dochodzeniu… do formy.

„Ta scena była świetną zabawą, ponieważ mogłem trochę popisać się aktorstwem i pokazać moją subtelną komediową stronę, jak również moją seksualną sprawność. Cieszę się, że wróciłam do Brazzers i mam nadzieję, że będzie to pierwsza z wielu nowych scen dla nich. Po obejrzeniu upewnijcie się, że dacie jej kciuki w górę”, powiedział Brad Newman.

Obejrzyjcie zwiastun oraz pełną scenę ’2-In-1 Step-Niece Training Day’ na brazzers.com

Śledźcie Brada Newmana na Twitterze i Instagramie oraz subskrybujcie jego OnlyFans, aby uzyskać więcej seksownych treści.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.