Biuściasta MILF Brandi Love pojawiła się w Moms Teach Sex

Brandi Love jest teraz na zasłużonych wakacjach w Grecji, ale to nie znaczy, że słynna MILF nie ma nic dla swoich fanów. Podczas gdy Brandi zwiedza starożytne greckie ruiny jej fani mogą podziwiać jej najnowszą scenę Threeway z Moms Teach Sex.

Insane Coeds

Brandi Love jest teraz na wakacjach w Grecji, gdzie zwiedza słynne zabytki i robi zdjęcia ze swoimi greckimi fanami (również tymi, pracującymi dla wojska czy policji). Jej wizyta zyskała taki rozgłos, że nawet została opisana w jednych z większych greckich mediów Proto Therma, ale to nie znaczy, że nagradzana MILF pozostawia swoich fanów bez nowych scen z jej udziałem.

Oprócz stałego strumienia aktualizacji w mediach społecznościowych, którymi się dzieli z fanami, Brandi ma również nową scenę od Moms Teach Sex. To tak jakby ta biuściasta blond bogini seksu spuszczała letni deszcz błogosławieństw na swoich wiernych wyznawców.

W ’I Left My Stepson Unsupervised s18e2’, Brandi ma w swoim domu córkę swojej najlepszej przyjaciółki, Lily Larimar. Lily podczas swojej wizyty robi wszystko, co jest w jej mocy, aby spiknąć się z gorącym pasierbem Love, Tylerem Cruise. Brandi odciąga Lily na bok i mówi jej, żeby go zostawiłą w spokoju, ale nie udaje jej się ich rozdzielić.

Kiedy później, Brandi nakrywa Lily na robieniu loda Tylerowi, trochę ustępuje, ale wciąż nalega, aby uważali, ponieważ nie ma ona zamiaru wychowywać żadnych dzieci. Aby się upewnić, że tym razem młoda para ją posłucha, wspaniała i doświadczona MILF pozostaje, aby ich nadzorować, jednak wkrótce nie może się powstrzymać i przyłącza się do nich. W końcu dlaczego Lily ma mieć całą zabawę z jej pasierbem tylko dla siebie?

Ich gorący trójkąt przechodzi przez wiele niegrzecznych pozycji i kończy się na podwójnym lodzie podczas którego, Tyler wypełnia usta Lily spermą. Młoda dziewczyna jest szczęśliwa, kiedy może podzielić się nasieniem Tylera z Brandi podczas francuskiego pocałunku, planując kiedy ponownie wykorzystają Tylera.

„Kręcenie tej sceny to była fantastyczna zabawa”, powiedziała Brandi. „Lily była niesamowita. Uwielbiam dzielić się facetem z inną dziewczyną, więc obie byłyśmy bardzo niegrzeczne razem z Tylerem, a do tego, wszyscy mieli niezły ubaw. Cieszę się, że ta scena już się ukazała, więc fani mogą zobaczyć, jak wspaniała była ta scena”.

Zobaczcie ją w akcji już teraz na momsteachsex.com

Brandi Love dodała mnóstwo nowych, seksownych treści podczas swojej podróży do Grecji. Zapisz się na Onlybrandi.com, aby zobaczyć wszystkie jej zdjęcia z plaży i w bikini oraz wiele więcej. Będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś. Nie zapomnij też śledzić Brandi na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.