Biuściasta blondynka Tanya Virago debiutuje w Scoreland

Tanya Virago która od niedawna posiada nowy większy biust, zadebiutowała dla Scoreland w intensywnej nowej scenie analnej. Jej scena 'Tanya Virago: The Anal Pleasures of a Long Cool Woman’ ukazała się w ten weekend i występuje w niej z Nickiem Rossem.

'

Tanya Virago ma na sobie obcisły top i krótkie fioletowe szorty, jednak nie ma co przykuwać do tego większej uwagi, ponieważ nie mija dużo czasu nim je zdejmie, aby pokazać swoje wspaniałe ciało. Nick Ross również nie ma zamiaru przedłużać sceny i natychmiast liże i bawi się jej, niedawno powiększonymi, ogromnymi cyckami. Następnie Tanya i Nick wymieniają się przyjemnościami oralnymi. Po tym jak Tanya pozwala Nickowi posuwać jej nowe cycki, on daje jej to, na co czekała z upragnieniem – intensywny seks analny.

“Jestem podekscytowana moją pierwszą sceną z Score“, powiedziała Tanya. “To było długo oczekiwane i jestem szczęśliwa, że moje ogromne cycki są wreszcie na widoku. Tak bardzo podobała mi się ta scena i fani mogą spodziewać się kolejnych scen już wkrótce!“.

Zobaczcie jak wyglądało spotkanie Tanyi i Nicka na scoreland.com.

A żeby obejrzeć zakulisowe treści dotyczące tej sceny i inne aktualizacje, sprawdźcie OnlyFans Tanyi. Właśnie teraz, oferuje ona 30% zniżki na roczną subskrypcję. 

Śledźcie Tanya Virago na Twitterze i Instagramie, nie zapomnijcie sprawdzić jej oficjalnych stron internetowych, MILF.uk i TanyaVirago.com lub obejrzeć jej filmy na Pornhub. Tanya ma również dostępne seksowne klipy do kupienia na ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.