BimboFans zamyka pierwszy miesiąc i przedstawia nowe treści

Kiedy królowa Bimbo Alicia Amira postanowiła stworzyć idealne miejsce dla wszystkich prawdziwych lalek, BimboFans, wiedziała, że szybko rozrośnie się ono w tętniącą życiem społeczność podobnych ludzi, którzy je uwielbiają. To, czego się nie spodziewała, to że stanie się to tak szybko.

'

W ciągu zaledwie miesiąca początkująca strona rozszerzyła się o dziesiątki nowych bimb i tysiące ich wiernych zwolenników. A gdzie są twórcy treści, tam również są ich gorące materiały, jak udowodniły ostatnie tygodnie, ku uciesze nowych i starych fanów.

W tym tygodniu strona prezentuje najgorętsze nowe treści z Alicią Amirą na samym początku. ’Classic Bimbo’ przedstawia blond lalkę, flirtującą bezpośrednio z widzem, pokazującą swoje wspaniałe, udoskonalone krągłości, a następnie leżącą i masturbującą się dla swoich fanów. Nie będziecie chcieli przegapić ani jednej sekundy tego natychmiastowego klasyka.

Zobaczcie królową Bimbo Alicię Amirę w Classic Bimbo’

Babygirl Lune powoli podkręca temperaturę w swoim najnowszym klipie, ’Corset Tease’. Biuściasta piękność powoli zaciska się, wciągając swoją talię i zmuszając swoje okrągłe, zmysłowe piersi do unoszenia się w górę razem z waszym podnieceniem. Pod koniec odciąga na bok jedwabiste stringi swoimi długimi, seksownymi paznokciami, a jej drobny tyłeczek, który jest jak dojrzała brzoskwinia, pochyla się do przodu, odsłaniając pożądliwy błysk jej mokrej, różowej cipki.

Już teraz możecie delektować się każdą soczystą sekundą w ’Corset Tease’.

Fuck Toy’ od Lulu Lehrman to kolejna nowość, która szybko stała się popularna pośród fanów na stronie. Seksowna blond Bimba zabiera fanów na seksowną przejażdżkę razem z jej seksowną zabaweczką.

„Jestem tak szczęśliwa, że mogę dzielić się moją zawartością na BimboFans!” podzieliła się Lulu Lehrman. „Cieszę się, że mogę być całkowicie seksowną sobą i inne dziewczyny również takie mogą być! To takie odświeżające mieć taką społeczność”.

Dowiedzcie się sami, dlaczego Fani tak bardzo polubili ’Fuck Toy’.

Na koniec, piękna Angel Wings Waifu wydała w tym tygodniu ’Huge Orgasm in Cosplay’ ku uciesze fanów na całym świecie. Wykolczykowana i wytatuowana modelka ubiera różową perukę i niebieskie bikini i obnaża się przed kamerą oraz pieści swoją idealną różową cipkę za pomocą różowego dildo.  

„To takie niesamowite mieć platformę dla plastikowych piękności” – powiedziała Angel Wings Waifu.

Zobaczcie ją w ’Huge Orgasm in Cosplay’.

Śledźcie Alicie Amirę, Angel Wings Waifu, Babygirl Lunę i Lulu Lehrman na Twitterze.

Aby poznać więcej prawdziwych plastikowych lalek – Bimbosów, odwiedźcie bimbofans.com i śledźcie stronę na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.