BimboFans wypełnia się nową gorącą zawartością

Alicia Amira uruchomiła swoją platformę BimboFans na początku października i w ciągu kilku dni plastikowe, fantastyczne Bimbosy i ich fani szturmem zlatywali się na nową platformę i zapełniali ją świeżymi, nowymi treściami.

ILoveBlackGirls

Królowa Bimbo Alicia Amira wyraźnie wiedziała, że stworzenie witryny, w której im więcej plastiku, tym lepiej, jest dokładnie tym, czego potrzebują Fani i świat. Świeżo uruchomiona strona cieszy się popularnością zarówno wśród fanów jak i twórców, dlatego też BimboFans postanowiło wyróżnić trzy nowe sceny, które powinny zadowolić wszystkich fanów Bimbo.

Pierwszą z nich jest pierwszy w historii Alicii Amiry filmik z inna dziewczyną Bimbo „Slutty Bimbo Cowgirls G/G with co-star Kellie Panther”. Te gorące, wytatuowane laski wyglądają niesamowicie, gdy rozbierają się i kochają, a różowe włosy Kellie stanowią idealny kontrast dla platynowego blondu Alicii. Te oblane atramentem plastikowe Bimbosy dają upust swoim pragnieniom, nie pozostawiając nic dla waszej wyobraźni.

Zobacz gorącą akcję Bimbo wraz z innymi materiałami Alicii Amiry na jej profilu na bimbofans.com oraz śledź Alicię Amirę i Kellie Panther na Twitterze.

Kolejnym gorącym nowym filmem, którym BimboFans może się podzielić z fanami jest „Fuck Machine Satisfaction” od Ms Dez Fraser. Dez pokazuje z bliska jak jej ciasna, różowa cipka jest bezlitośnie orana przez jej ulubioną zabawkę seksualną, poświęcając przy tym czas na obciąganie dużego, realistycznego dildo, a nawet na pieprzenie się nim po cyckach. To jest jeden gorący, soczysty bałagan, którego nie chce się przegapić!

Zobacz fragment filmu na bimbofans.com, a po więcej treści Ms Dez Fraser sprawdź jej stronę na BimboFans i śledź ją na Twitterze.

Ostatnią, ale zdecydowanie nie najgorszą, jest nowa scena od Sad Bunny Peachy „Bouncy Tits Falling from my bralette”. Tytuł ma podwójną rolę również jako streszczenie zawartości, ale słowa nie są w stanie oddać idealnej pary miękkich, pełnych piersi tej wspaniałej divy.

Fragment filmiku można podejrzeć na bimbofans.com, a następnie odwiedź główną stronę Sad Bunny Peachy na BimboFans. Nie zapomnij też śledzić jej poczynań na Twitterze.

Po więcej Bimbosów odwiedź bimbofans.com i śledź platformę na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.