Bella Rossi i Daisy Ducati walczą o tytuł i chwałę w finale Evolved Fights Lez

Jesienny sezon Evolved Fights Lez, był niesamowitym zestawieniem seksownych wrestlerek, ale wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Finał jest już dostępny do obejrzenia, a w nim Bella Rossi walczy z Daisy Ducati o koronę, tytuł Największej Sex Fighterki Wszechczasów i oczywiście chwałę.

'

Jesienny sezon Evolved Fights Lez 2022, z weteranami napinającymi mięśnie i debiutantkami zdobywającymi kilka fantastycznych zwycięstw, był niezwykłym turniejem. Bella Rossi, z 14 zwycięstwami na swoim koncie i Daisy Ducati, z imponującą liczbą 20 zwycięstw, spotkały się w finale, gdzie walczą o tytuł, Największej Sex Fighterki Wszechczasów.

49-minutowy mecz otwiera Daisy, fundując Belli orgazmy od samego początku pojedynku, jest to częścią jej planu na zwycięstwo i ugruntowanie swojego miejsca w historii. Bella jednak nie daje za wygraną, jest równie zacięta co Daisy, dobrze przygotowana i pokazuje że jest gotowa, aby walczyć o tytuł. Żadna z gladiatorek nie ustępuje, ale tylko jedna z nich odejdzie z koroną, a druga zostanie wyruchana… dosłownie.

Dowiedzcie się, kto zwyciężył i zdobył tytuł na evolvedfightslez.com.

“To już drugi raz, kiedy Daisy i Bella spotykają się na macie i każda z nich może wygrać. Jeśli ktokolwiek może pokonać Daisy, to jest to Bella. Ale żadna z nich nie wycofa się przed niczym i daj z siebie wszystko na Finałach. To jeden z naszych najlepszych Finałów w historii i nie chcecie tego przegapić!“ powiedziała Ariel X.

Daisy Ducati można znaleźć na Twitterze, Instagramie i zasubskrybować na OnlyFans.

Śledźcie Bellę Rossi na Twitterze i sprawdźcie ją na LoyalFans.

Cały Jesienny sezon Evolved Fights Lez 2022, od początkowych czterech pojedynków w ćwierćfinałach, aż po wielki finał, jest już dostępny do obejrzenia. Odwiedźcie evolvedfightslez.com, aby zobaczyć wszystkie niesamowite seksualne spotkania w tym sezonie lub nadrobić zaległości przed obejrzeniem finału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.