Bella Blu debiutuje w nowej scenie od PervCity

Drobna, początkująca Bella Blu debiutuje w PervCity w nowej scenie analnej. Bella występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie 4K 'Cumming Inside the Ass of Bella Blu’ razem z Isiahem Maxwellem.

Insane Coeds

Z zaledwie garstką scen na swoim koncie, Bella Blu pokazała, że może dać występ niczym zawodowiec. Podczas sceny Bella nie ukrywa swojego podekscytowana, aby dostać w swoje ręce Isiaha Maxwella, natychmiast przechodząc do obciągania, jak tylko pojawia się jej partner. Isiah następnie przechodzi do analu, którego pragnie Bella, w pozycji na jeźdźca. Scena kończy się soczystym wytryskiem w środku początkującej gwiazdy.

“To była moja pierwsza sesja z PervCity,“ skomentowała Bella. “Na szczęście miałam Isiaha Maxwella jako mojego partnera. On jest najsłodszy, najseksowniejszy i jest świetnym wykonawcą. Miałam tyle zabawy i mam obsesję na punkcie tego, jak gorące jest to wideo. To moja druga mainstreamowa scena analna i nie mogłam prosić o nic lepszego. Zobaczcie niesamowitą reżyserię Claudio i mnie, jak dostaję w tyłek. Mam nadzieję, że będzie więcej takich scen!“

Reżyser Maestro Claudio dostrzegł talent Belli i skomentował: “Piękny wygląd, wielka energia, bardzo przyjazne nastawienie i niezwykła skłonność do seksu, Bella zdecydowanie ma wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces w tym biznesie. Z pewnością zobaczymy jej wybitne występy znacznie częściej w przyszłości.“

Scena ’Cumming Inside the Ass of Bella Blu’ została wydana w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Bella Blu, Isiah Maxwell i Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.