Azul Hermosa występuje w swojej pierwszej scenie analnej na Tushy

Vixen Media Group (VMG), lider w luksusowej rozrywce dla dorosłych, ogłasza wydanie 'Seal the Deal’, sceny z udziałem Azul Hermosy. Wyreżyserowany przez Laurenta Sky, projekt przedstawia pierwszy występ analny Azul, który miał swoją premierę na Tushy.

W ’Seal the Deal’, Azul Hermosa odkrywa zalotne wiadomości między jej mężem, granym przez ulubieńca fanów, Micka Blue, a jego współpracowniczką na jego laptopie. Azul postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i przypomnieć mu, że oferuje coś, czego nie może nikt inny oraz zainspirować widzów nową fantazją.

“Byłam niezmiernie podekscytowana moim debiutem w Tushy,“ powiedziała Azul. “Byłam trochę zdenerwowana na moją pierwszą scenę analną, ale mój partner i drogi przyjaciel, Mick Blue, sprawił, że czułam się tak komfortowo i mieliśmy dużo zabawy kręcąc to! Mój apetyt na kolejne projekty Tushy tylko wzrósł“.

Od 2021 roku Azul nakręciła siedem chwytających za serce scen z markami VMG, w tym Deeper, Slayed, BlackedRaw i teraz, Tushy.

“Azul zawsze była gwiazdą w rodzinie VMG i jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z fanami jej pierwszą sceną analną – zwłaszcza, że o nią prosili“ – powiedział Mike Moz, dyrektor ds. Castingu w VMG. “Ona prowadzi scenę w tak zmysłowy sposób, a jej piękno i wdzięk promieniują.  Z niecierpliwością oczekujemy możliwości pracy z Azul przy kolejnych prowokacyjnych projektach w najbliższej przyszłości.“

Pełna scena ’Seal the Deal’ i jej trailer dostępne są na Tushy.com.

Śledźcie Azul Hermosę na Twitterze i sprawdź jej OnlyFans.

Micka Blue można znaleźć na Twitterze oraz zasubskrybować na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.