Avery Jane występuje w najnowszym filmie Digital Playground

Egzotyczna, drobna i oszałamiająca uwodzicielska Avery Jane jest jedną z gwiazd najnowszego przeboju Digital Playground, 'Vigilante City’, gdzie w pełni pokazuje swoje znakomite umiejętności aktorskie i ekranową sprawność seksualną.

Druga część ’Vigilante CityDigital Playground jest już dostępna. Avery Jane gra Sashę, członkinię zamaskowanej grupy znanej jako Vermin, którza sieje spustoszenie w Paradise City. Sasha i Lace (Mona Azar) zakładają maski i wpadają do magazynu, gdzie likwidują strażnika w dzikiej strzelaninie, a następnie grabią wszystko co mogą dostać w swoje ręce.

Sasha i Lace dają upust emocji na biurku szefa (Brad Newman), a podczas gdy trwa dzika lesbijska akcja, widzą pracownika firmy Shawn (Alex Jones) która na nich patrzy. Przyłapana, mówi, że nienawidzi swojej pracy i chętnie przekaże im aktywa, których chcą. Shawn zostaje nagrodzona za swoją pomoc i bycie dobrym zakładnikiem przez Sashę i Lace w postaci niezapomnianego trójkąta.

Obejrzyjcie zwiastun i ekskluzywną scenę dla 'Vigilante City – Episode 2′ na digitalplayground.com.

„To pierwszy raz, kiedy pracuję dla Digital Playground i mam nadzieję, że jest to pierwsza z wielu kolejnych scen i filmów. To był szał na planie z wszystkimi innymi gwiazdami, statystami i załogą. Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam tyle zabawy na planie. Mam nadzieję, że moi fani i członkowie strony będą cieszyć się każdą sekundą mojej sceny i uczynią ją jedną z najwyżej ocenianych scen na stronie”, powiedziała Avery Jane.

Co również może ucieszyć fanów Avery, już za trzy tygodnie wyjeżdża ona do czeskiej Pragi. Fani mogą oczekiwać, że jej podróż zaowocuje wieloma nowymi scenami, ponieważ jej harmonogram szybko się zapełnia i została już zarezerwowana przez 5 głównych czeskich studiów na łącznie 10 scen.

Bądźcie na bieżąco ze wszystkim w świecie Avery Jane śledząc ją na Twitterze. Sprawdźcie też jej oficjalną stronę AllofAveryJane.com oraz sklep na ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.