Aubree Valentine jest październikową 'Fantazją Miesiąca’ od Nubile Films

Drobna, naturalna gwiazda Aubree Valentine skradła serca wielu fanów na całym świecie i została ukoronowana tytułem 'Fantazji Miesiąca’ od Nubile Films. Z tej okazji pojawiła się nowa scena z jej udziałem, w której Aubree spełnia również swoją fantazję.

'

Znana ze swojego niesamowitego tyłka wartego grzechu i jej gorących scen, Aubree Valentine jest łamiącą serca i podnoszącą ciśnienie dziewczyną, która bez większego wysiłku przeszła drogę od pokazów na żywo do tworzenia własnych treści, aż w końcu została gwiazdy porno. Teraz Aubree może dodać tytuł 'Fantazji Miesiąca’ do swojej rosnącej listy osiągnięć.

Scena Valentiny „October 2022 Fantasy of the Month – S43:E4” rozpoczyna się od tego, że Aubree ma trochę wolnego czasu dla siebie i marzy o swoim ukochanym Jayu Romero. Fantazjując o posiadaniu go w sobie, tworzy idealny scenariusz w swojej głowie, podczas gdy sama coraz bardziej się rozkręca. Nagle, słychać dzwonek do drzwi, Jay odwiedził Aubree.

Jest to idealny moment dla Aubree, zmieniła obiekt swoich uczuć w prawdziwą zabawkę seksualną. Aubree prowadzi Jaya na kanapę i wyznaje, że jest bardzo napalona i ostatnio dużo o nim myśli. Aubree każe mu się zamknąć i pieprzyć ją, kiedy wspomina, że jest żonaty. Oczywiście, Jay nie może jej zawieść i oboje cieszą się swoim nielegalnym związkiem z zabójczym obciąganiem i różnorodnością pozycji seksualnych. Kończą w pozycji na łyżeczkę, która sprawia, że Aubree aż drży, a Jay szybko wyskakuje i uwalnia swój ładunek prosto na jej cipkę.

„Moja scena z Jayem Romero była wszystkim tym, co myślałam, że będzie, a nawet więcej. Uwielbia jak siła pozytywnego myślenia może sprawić, że dzieją się niesamowite rzeczy i mam nadzieję, że członkowie Nubile Films będą cieszyć się każdą sekundą tej sceny”, powiedziała Aubree Valentine.

„Aubree jest tak oszałamiająca i jest naturalnym pięknem. Myślę, że jej scena może skończyć jako jedna z najczęściej oglądanych scen 2022 roku. Zdecydowanie nie chcesz jej przegapić!” powiedziała Belinda z Nubiles.

Odwiedź Nubile Films, aby obejrzeć zwiastun i ekskluzywną dla członków scenę „October 2022 Fantasy of the Month – S43:E4” na nubilefilms.com. Możesz również znaleźć wszystkie sceny Aubree z Nubile Films w jednym miejscu tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.