Atlantis Deep uruchomiła swój eksperyment społeczny z pokazem na żywo 24/7

Krągła Australijka z legendarnymi, hipnotyzującymi cyckami 34E, Atlantis Deep uruchomiła swoją długo oczekiwaną oficjalną stronę, a wraz z nią swój eksperyment społeczny. Przez rok wszystko co będzie się działo w domu Atlantis będzie śledzone przez kamery i pokazywane na żywo. W eksperymencie weźmie udział Atlantis, jej współlokatorka Molly oraz jej przyjaciele.

'

Typowa dziewczyna z sąsiedztwa Atlantis Deep postanowiła poświęcić następne 12 miesięcy swojego życia na swoją oficjalną stronę. Już teraz, nadaje ona na żywo, bez filtrów i bez cenzury, z każdego pokoju w jej domu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Znudzona efektownymi, lecz sztucznymi edycjami zdjęć i filmów, Atlantis postanowiła przenieść o co się dzieje za kulisami na zupełnie nowy poziom, uruchamiając swój eksperyment.

Subskrybenci dostaną prawdziwy wgląd w jej codzienne życie i zobaczą ją taką, jakiej nigdy wcześniej nie widzieli. Na przykład, będą mogli sprawdzić, czy trzyma się swojego postanowienia, aby trenować na bieżni każdego dnia. Każde pomieszczenie w jej domu (sypialnia, łazienka, salon, kuchnia, jadalnia i inne) posiada zamontowaną kamerę, których jest łącznie osiem. W dodatku jej sypialnia, ma również możliwość wizji nocnej, aby było widać co Atlantis robi w kiedy zgasną światła oraz drugą kamerę, która pomoże uchwycić wszystkie seksowne wydarzenia.

„To ogromne przedsięwzięcie, ale jestem na nie gotowa! Pokazywanie swojego życia w kamerze 24 godziny na dobę jest dość szalone, ale moi fani uwielbiają ten pomysł. Kiedy zobaczyłam, jak bardzo moim fanom podobały się moje amatorskie treści, bardziej niż wypolerowane zdjęcia i filmy w jakości studyjnej, wiedziałam, że jestem na tropie. Molly i ja jesteśmy podekscytowane, że strona w końcu działa i nie możemy uwierzyć, jak wielu subskrybentów już się zapisało. Moi fani powinni zdecydowanie zapisać się teraz, aby nie przegapić ani żadnej akcji”, powiedziała Atlantis Deep.

Nowi subskrybenci mogą otrzymać pierwszy miesiąc za darmo używając kodu DEEPLIVE. Wejdź na stronę atlantisdeep.live, obejrzyj zwiastun, a następnie kliknij przycisk „Create Account”, aby się zapisać.

Śledź Atlantis Deep na Twitterze, Instagramie i TikTok. Aby uzyskać więcej jej treści odwiedź jej strony na OnlyFans i Pornhub.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.