Arabelle Raphael uczy sztuki obchodzenia się z penisem na MomSwap

Słodko-ostra Arabelle Raphael występuje w nowej scenie popularnej niszowej strony MYLF, MomSwap. W 'A Lesson In Cock Worship’, Arabelle dzieli się swoimi umiejętnościami w zakresie obchodzenia się z penisem z Julią Robbie, Davidem Lee i Oliverem Faze.

'

Arabelle Raphael i jej przyjaciółka, Julia Robbie, rozpoczynają scenę od niewinnej, miłej rozmowy. Julia zwierza się Arabelle, że widziała jak David Lee się dotyka. Arabelle daje znać Julii, że jest to całkowicie naturalne i że pomogła swojemu pasierbowi, Oliverowi Faze, z jego popędami i chętnie porozmawia z Davidem.

Julia nie spodziewała się jednak, jak dokładnie będzie wyglądała 'rozmowa’ Arabelle z Dawidem. Kiedy Julia przyłapuje Arabelle na waleniu konia Davidowi, ta zdradza jej sekret jak prawidłowo obchodzić się z kutasem. Następnie pozwala Julii poćwiczyć na Oliverze, podczas gdy Arabelle zajmuje się Davidem. Ta seksowna scena z pewnością sprawi, że fani Arabelle będą chcieli zobaczyć jeszcze więcej filmów z jej udziałem.

Arabelle Raphael i Julia Robbie

„Bardzo mi się podobało, że mogłam zagrać macochę Olivera w tej scenie”, powiedziała Arabelle. „Praca z Oliverem, Davidem i Julią była porywająca, uwielbiam tego typu odgrywanie ról. Dziękuję reżyserowi, Brother Love za dobrą zabawę”.

Pełna scena ’A Lesson In Cock Worship’, wraz z jej zwiastunem, dostępna jest na stronie momswap.com.

Ale nie obawiajcie się, to nie wszystko co Arabelle ma w zanadrzu. Na jej OnlyFans pojawiły się również dwie nowe premiery. Pierwsza to seksowny trójkąt z Siri Dahl i Liamem Lorde, a druga to niegrzeczne spotkanie z Cole Church. Aby jeszcze bardziej to osłodzić, Arabelle obecnie prowadzi promocję na swoim OnlyFans. Fani mogą cieszyć się tymi scenami, jak również innymi ekskluzywnymi treściami z 65% zniżką.

Śledźcie Arabelle Raphael na Twitterze i Instagramie.

Jej partnerów scenicznych Julię Robbie, Davida Lee i Olivera Faze możecie znaleźć na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.