Andi Rose pragnie podwójnej penetracji w DP Diva

Andi Rose debiutuje dla DP Diva w ich najnowszej scenie. Wydana we wtorek, 14 marca i wyreżyserowana przez Maestro Claudio scena 'Rough DP for Squirting Babe Andi Rose’ przedstawia Andi wraz z Michaelem Stefano i Ramonem Nomarem.

'

Andi Rose nie mogła doczekać się swojego debiutu na DP Diva i zdecydowanie jest gotowa do akcji w swojej ognistej, czerwonej bieliźnie. Michael Stefano i Ramon Nomar również pojawiają się gotowi i scena rozpoczyna się od Andi która robi im podwójnego loda. Następnie Andi doświadcza głównej atrakcji, czyli analu i podwójnej penetracji. Jej przyjemność nasila się do tego stopnia, że soczyście tryska i kończy swoją scenę połykając podwójny ładunek od swoich partnerów. 

“Oczekiwałam tej sceny od dłuższego czasu“ skomentowała Andi. “To było niesamowite doświadczenie na planie, a Michael i Ramon sprawili, że zaczęłam tryskać. Maestro Claudio był wspaniałym reżyserem i byłam tak szczęśliwa, że w końcu pracowałam z nim dla DP Diva.“

Reżyser Maestro Claudio skomentował: “Wysoka i smukła Andi jest prawdziwą maszyną do seksu, to prawdziwa przyjemność filmować ją w akcji. Autentyczność jej występu i intensywność każdego jej gestu sprawia, że głęboko doceniasz każdy moment tej sceny, piękne widowisko od początku do końca.“

Rough DP for Squirting Babe Andi Rose’ jest dostępne wyłącznie na DPdiva.com.

Śledźcie Andi Rose, Michaela Stefano, Ramona Nomara oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę DPdiva.com oraz śledźcie ją na Twitterze i Instagramie, aby znaleźć więcej scen z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.