Ameena Green występuje w nowej scenie Girls Gone Wild od Bang Bros

Ameena Green, wraz ze swoimi erotycznie naładowanymi koleżankami Juliette Mint, Sissy Moore i Brookie Blair miały gorące spotkanie z uznanym zespołem Bang Bros, podczas nagrywania dla ich najnowszej odsłony legendarnej serii Girls Gone Wild.

'

Ekipa z Bang Bros zdecydowanie postarała się podczas planowania sesji zdjęciowej, która umocniła miłość Ameeny do mającej już 25 lat serii. Sesja zdjęciowa tak bardzo podobała się aktorce, że pozostawiła ją spragnioną jeszcze większej ilości nagrań.

„Girls Gone Wild było tak zabawne – szczególnie dla mnie, jako osoby która kocha kobiety! Gdybym mogła zrobić 1000 scen Girls Gone Wild, to zdecydowanie bym to zrobiła. W dniu, w którym nagrywaliśmy, miałam w końcu okazję poznać sławnego Jacoba! Słyszałam o nim tak wiele wspaniałych rzeczy, więc miło było w końcu go poznać i dowiedzieć się o jego spuściźnie w branży. Cała ekipa – Jacob, Ryan i Ralph – miała świetne poczucie humoru, zmieniając i tak już dobry dzień w niesamowity! Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak wypadnie ta scena!” powiedziała Green.

Scena Ameeny z Juliette Mint już podbija serca fanów na PornHubie, dzięki jej grze w niegrzeczną wersję kamień, papier i nożyczki z Juliette, jest to jedna z nowych scen Girls Gone Wild, który z pewnością zadowoli każdego.

Sprawdźcie nowe wydanie legendarnej serii na girlsgonewild.com.

Śledźcie Ameenę Green na Twitterze i Instagramie. Subskrybujcie jej OnlyFans aby uzyskać dostęp do jej ekskluzywnych treści i odwiedźcie ameenagreen.com/links, aby uzyskać dostęp do jej wszystkich linków.

Śledźcie Sissy Moore, i Brookie Blair na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.