AltErotic po raz kolejny wychodzi poza szablony – tym razem podczas premiery Ink Motel #4

AltErotic, lider w dziedzinie alternatywnego stylu życia w filmach dla dorosłych, rozpoczyna czwartą część Ink Motel z opcją ‘Wybierz własną linię fabularną’ i wprowadza interaktywne zaangażowanie fanów, aby dynamicznie rozwijać fabułę serii.

ILoveBlackGirls

Dyrektor generalny firmy Ivan i główny ambasador marki Misha Montana będą publikować filmy rekrutacyjne i plakaty w mediach społecznościowych, aby zachęcić fanów do głosowania na postacie, które chcą poprowadzić do drużyny Ink Motel – #TeamSlutlana lub #TeamIvanDragon.

Modelki i modele mogą również nadsyłać filmy z przesłuchaniami do roli Ivana i Slutlany, a AltErotic zorganizuje loterię, w której zwycięzcy otrzymają ekskluzywne nagrody i udostępnienia w mediach społecznościowych. Zwycięzca głosowania będzie miał wpływ na fabułę filmu, co sprawi, że Ink Motel #4 będzie najbardziej interaktywnym filmem dla fanów i ludzi z branży, jaki kiedykolwiek powstał.

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę przywrócić Ink Motel w największej, najbardziej wybuchowej, absurdalnej odsłonie” – mówi gwiazda serii, Misha Montana. „Ivan Dragon spróbuje swoich sił z moją postacią Slutlaną w epickiej bitwie, o wyeliminowanie przeciwnika. Ivan ma najlepsze, przezabawne pomysły z mrocznym twistem, a ja jestem zachwycona, że mogę być jego muzą i wnieść trochę mojej własnej dziwności”.

„Myślę, że fani będą zachwyceni i jest to kolejny przykład na to, jak szalenie utalentowany jest Ivan i jak niesamowite są nasze projekty w AltErotic. Zachęcamy wykonawców, którzy chcą być częścią tego projektu, do wysyłania taśm z przesłuchaniami, ponieważ robimy autentyczną 'rekrutację’ dla talentów i dla zwycięstwa Slutlany!”

Ivan dodał, że AltErotic „zawsze stara się myśleć nieszablonowo; możesz wrzucić pieniądze i wielkie ekipy do budżetu porno, ale twórczy napęd jest bezcenny. Dlaczego nie pozwolić widzom zdecydować, kto jest ich liderem i ewentualnie jaki będzie wynik tej Epickiej Bitwy?”

„W Epickiej Bitwie zawsze ważna jest przewaga walki na własnym terenie, a w przypadku Ink Motel #4 ta przewaga jest jeszcze większa! Nie mogę się doczekać, aby podzielić się niektórymi z tych dziwacznych scenariuszy i pomysłów zarówno z naszymi fanami, jak i rówieśnikami.”

Widzowie mogą znaleźć filmy rekrutacyjne wyłącznie na kanale YouTube studia i rozpocząć interaktywną zabawę!

Odwiedź AltErotic.com i śledź ich na Twitterze, Instagramie i YouTube, aby być na bieżąco ze wszystkimi pomysłami na jakie wpadnie ekipa AltErotic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.