Aliya Brynn występuje w nowym przedpremierowym DVD Jonni Darkko

Fani Aliyi Brynn mają na co czekać w przyszłym roku, gdyż nadchodzi premiera nowego DVD 'Facial Fantasy 3′ od Evil Angel i Jonni Darkko. Składająca się z 10 scen najnowsza odsłona popularnej serii jest już dostępna w przedsprzedaży.

'

Aliya Brynn wygląda niesamowicie, gdy porusza swoją głową w górę i w dół, obciągając z wigorem twardą erekcję swojego partnera, podczas gdy on robi wszystko, by wytrzymać i nie spuścić od razu swojego ładunku. Kiedy doświadczona ekspertka, jak Aliya, zajmuje się obciąganiem, trudno jest nawet profesjonalnym aktorom wytrzymać. Pośród wielu ssących kutasy supergwiazd, niesamowita scena Aliyi wyróżnia się, od pierwszego liźnięcia aż do satysfakcjonującego finału na twarzy

“Każdy kto mnie zna wie, że uwielbiam ssać kutasy“ – powiedziała Aliya. “Cieszę się, że ta scena zyskuje większą ekspozycję jako część serii DVD, ponieważ jest to jeden z najlepszych lodów, jakie kiedykolwiek zrobiłam przed lub poza kamerą. Sprawdźcie to i dajcie mi znać, co sądzicie!“. 

Obejrzyjcie zwiastun, a następnie zamówcie w przedsprzedaży swoją kopię na adultdvdempire.com.

Powabny, młody anioł seksu ma dla swoich wiernych fanów jeszcze jeden prezent, którego szybko nie zapomną. Aliya oferuje, od teraz do 1 stycznia 2023 roku, swoje treści na ManyVids jak i OnlyFans z 25% rabatem.

“Cieszę się, że mogę dać coś od siebie fanom w tym sezonie świątecznym“, podzieliła się Aliya. “Mam kilka naprawdę gorących, niegrzecznych treści do udostępnienia. Po prostu wiem, że to się im spodoba. Sprawdźcie to, póki jest jeszcze czas, bo zegar tyka!“ 

Aliya ogłosiła oficjalnie na swoich mediach społecznościowych w zeszłym tygodniu, że do końca roku będzie wypuszczać codziennie nowe treści na swoim OnlyFans. Jeden z jej ostatnich klipów, ’Daddy Pisses In My Mouth’, przedstawia nieskazitelną piękność w gorącej scenie POV, gdzie wpierw Aliya zaprasza pod prysznic i ssie kutasa, a następnie prosi o spełnienie jej pewnej niegrzecznej fantazji. Scena jest również dostępna na jej ManyVids.

Śledźcie Aliyę Brynn na Twitterze i Instagramie. Wszystkie linki Aliyi można znaleźć na linktr.ee/aliyabrynn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.