Aliya Brynn występuje w nowej gorącej świątecznej orgii

Aliya Brynn ma dla swoich fanów fantastyczną sugestię, jak pozostać rozgrzanym i ciepłym, w chłodne zimowe noce – obejrzyjcie jej nową scenę orgii 'Story of Santa Family’.

Insane Coeds

Nieskazitelna piękność występuje w zupełnie nowym świątecznym przysmaku od Jerkaoke, 'Story of Santa Family’. Aliya Brynn (jako seksowny renifer Mikołaja) i Robby Echo (jako Mikołaj) dołączają do Alyx Star (Pani Mikołajowa), Miny Luxx (elf) i Joshuy Lewisa (’Fucking Snowman’) w świątecznej scenie orgii w reżyserii Charliego Jacksona

“Ta scena jest niesamowita“, chwali się Brynn. “To idealny sposób na odlot podczas świąt, ze mną i moimi niegrzecznymi przyjaciółmi. Nie przegapcie tego!“ 

Story of Santa Family’ jest dostępne do streamingu na stronie jerkaoke.com

Nieodparta uwodzicielka występuje również w szeregu nowych wydań DVD. Złapcie występy Aliyi w ’Cuck 'Em While They’re Young 2’ od Devil’s Film i najnowszej kompilacji New Sensations, ’The Beautiful Bald Pussy 5’.

Ale dobre wieści dla fanów tej seksownej gwiazdy na tym się nie kończą! Aliya została nominowana do dwóch nagród AVN, w których to fani decydują o wygranej. Aliya zachęca fanów do głosowania na nią w kategorii Najbardziej Niesamowity Tyłek na stronie avn.com/most-amazing-ass, a następnie do głosowania na Ericę Cherry i Aliyę Brynn za Najgorętsza Kolaboracja Twórcy Trans na stronie avn.com/hottest-trans-creator-vid. Cały proces głosowania zajmuje około minuty lub mniej.

“To jest dla mnie ogromne,“ powiedziała Aliya. “To znaczyłoby dla mnie cały świat, jakbym wygrała! Proszę poświęćcie minutę, aby zagłosować na mnie! Dziękuję!“ 

I na osłodę tego wszystkiego, Aliya ogłosiła w mediach społecznościowych, że przez resztę roku na swoim OnlyFans, codziennie będzie wypuszczać nowe treści. Odwiedźcie jej OnlyFans, aby być na bieżąco ze wszystkimi niespodziankami które szykuje w tym roku.

Śledźcie Aliyę Brynn na Twitterze i Instagramie. Nie przegapcie wszystkich jej gorących nowych treści dostępnych na ManyVids i OnlyFans. Wszystkie linki Aliyi można znaleźć na linktr.ee/aliyabrynn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.