Alison Rey zamienia się w seksownego irlandzkiego skrzata na OnlyFans

Alison Rey uświetnia Dzień Świętego Patryka, wydając ekskluzywny seksowny klip, o tematyce nawiązującej do irlandzkiego zielonego święta, dostępny dla jej subskrybentów OnlyFans.

CaliTeens

Według historii, św. Patryk był pechowym człowiekiem z 5 wieku, który po zniewoleniu przez pogańskich Irlandczyków, odnalazł Boga i stał się księdzem i misjonarzem. Patryk zmarł 17 marca i na jego cześć wiele ograniczeń wielkopostnych, takich jak na przykład te dotyczące picia alkoholu, jest tradycyjnie zniesionych na ten jeden dzień… więc dlaczego nie pójść o krok dalej?

Podczas gdy niektórzy cynicy mówią, że nie ma nic na końcu tęczy w tegoroczny Dzień Świętego Patryka, Alison Rey zadaje kłam tym depresyjnym bredniom i wraz ze swoimi fanami będzie szukać tego skarbu.

“Być może słyszeliście, że garnek złota czeka, jeśli kiedykolwiek znajdziecie koniec tęczy, ale czy kiedykolwiek słyszeliście o zdobywaniu szczęścia na końcu tęczy?“ zapytał retorycznie Rey. “W ten Dzień Świętego Patryka moi fani mogą cieszyć się nowym klipem, w którym będą mogli spotkać się z puszczalskim skrzatem“.

“Świąteczne materiały są zawsze niesamowicie zabawne“, dodaje Rey. “Jest o wiele więcej kreatywnej wolności, ponieważ koncepcje są zwykle dość absurdalne, aby pasowały do tematu“.

Cieszcie się Dniem Świętego Patryka z Alison Rey na jej OnlyFans.

Śledźcie Alison Rey na Twitterze, jej nowym Instagramie, TikTok oraz jej oficjalnej stronie AlisonReyFans.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.