Alexis Tae zapowiada ekskluzywną scenę analną na OnlyFans

Alexis Tae jest gotowa, aby uwieźć swoich fanów nową sceną analną, która pojawi się na jej OnlyFans. Subskrybenci będą mieli dostęp do jej nowej sceny już jutro, w piątek 11 listopada.

CaliTeens

Nadchodząca scena treningu analnego Alexis Tae będzie trwać 38 minut i wystąpi w niej również Jonni Darkko. Alexis rozpocznie od seksownego kuszenia fanów oraz Drakko, po czym przejdzie do oralnych pieszczot gwiazdora. Następnie, gdy Alexis będzie już gotowa na swój trening analny, rozpocznie się prawdziwa gratka dla fanów dzięki uprzejmości Jonniego oraz dildo.

Alexis jest podekscytowana wypuszczeniem nowej sceny oraz tym, że jej fani będą mogli ją zobaczyć. Z tej okazji zdecydowała się uruchomić promocję na jej OnlyFans. Od teraz, do niedzieli, 13 listopada, fani mogą zasubskrybować jej konto za jedyne 3,99$ za 30 dni, co stanowi 20% zniżki od ceny regularnej. Fani będą mogli również cieszyć się jej codziennymi aktualizacjami i wcześniejszą zawartością od Alexis.

„Jestem tak zadowolona z tego, jak ta scena wyszła”, powiedziała Alexis. „Jonni Darkko jest jednym z moich ulubionych reżyserów i jestem tak wdzięczna, że pracował ze mną przy tej niesamowitej scenie”.

Śledźcie Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać jeszcze więcej jej treści, odwiedźcie jej konta na Centerfold i Pornhub lub kupcie film z jej sklepu ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.