Alexis Tae występuje w 'Blind Date’ od Lust Cinema

Zmysłowa wykonawczyni Alexis Tae powraca do Lust Cinema z główną rolą w 'Blind Date’. W filmie, wyreżyserowanym przez Mandi Slade, występują również Lumi Ray, Michael Vegas i Casey Calvert.

CaliTeens

Sam, grana przez Lumi Ray, dowiaduje się, że jej kumpel do ruchania, Todd (Michael Vegas) spotyka się z kimś przez co musi zakończyć ich seksualny układ. Todd postanawia umówić Sam na randkę w ciemno z Jessie (Alexis Tae). Sam jest zaskoczona ponieważ nie spodziewała się, że Jessie jest kobietą. Pomimo nieudanej randki, Sam i Jessie w końcu poddają się swoim pragnieniom i oferują widzowi erotyczny lesbijski seks w najlepszym wydaniu.

“Jestem bardzo dumna z mojego występu w 'Blind Date’ dla Lust Cinema“ – skomentowała Alexis. “Lubię wszystkie sceny seksu, ale możliwość bycia częścią fabuły i posiadania sceny o innym znaczeniu była niesamowita. Podobało mi się pracować z całą obsadą, zwłaszcza z Lumi, jak również z reżyserką Mandi Slade.“

Blind Date’ wraz ze zdjęciami i zwiastunem można znaleźć na lustcinema.com.

Śledźcie Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać jeszcze więcej jej treści, odwiedźcie jej konta na Centerfold i Pornhub lub kupcie wideo z jej sklepu ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.