Alexis Tae wypuszcza świąteczne treści przez cały miesiąc

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, seksowne świąteczne treści. Jeśli waszym marzeniem na święta jest Alexis Tae to koniecznie zajrzyjcie na jej OnlyFans. Oprócz już dostępnych świątecznych treści, Alexis planuje wypuścić kolejne przez najbliższe tygodnie.

Aby podgrzać świąteczną atmosferę, dostępny jest już solowy filmik o tematyce nawiązującej do Mikołaja. Dla fanów, którzy uwielbiają Alexis, ten klip jest idealnym początkiem świątecznego okresu. Ale to nie wszystko. W piątek pojawi się też nowa scena z udziałem Harley Haze

Nadchodzący poniedziałek, 12 grudnia to kolejne świąteczne solo. Bądźcie też czujni na niespodziankę w postaci sceny analnej, która pojawi się już wkrótce. Na zakończenie dla jej wszystkich grzecznych subskrybentów, będzie też specjalny prezent od Alexis w Wigilię.

”Chciałam uraczyć moich fanów najseksowniejszą świąteczną zawartością” – powiedziała Alexis. ”Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie wszystkie treści, które zaplanowałam na najbliższe tygodnie. To będzie najlepszy sezon świąteczny w historii!”.

Fani mogą dołączyć do OnlyFans Alexis za 4,99$ miesięcznie. Subskrybcja obejmuje codzienne aktualizacje, ekskluzywne nagrania, prywatny czat z Alexis, zamówienia specjalne i wiele więcej. Aby uzyskać podgląd jej treści, fani mogą też zajrzeć na jej darmowe konto na OnlyFans

Śledźcie Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać jeszcze więcej jej treści, odwiedźcie jej konta na Centerfold i Pornhub lub kupcie wideo z jej sklepu ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.