Alexis Tae spotyka Brickzillę w Evil Angel

Cudowna Alexis Tae powraca do Evil Angel w zupełnie nowej scenie analnej, wyreżyserowanej przez Jonniego Darkko. W wydanej w zeszłym tygodniu, 'Brickzilla: King of Cock’, Alexis po raz pierwszy spotyka się z gigantycznym Brickzillą w scenie gonzo.

Nowa scena Evil Angel zaczyna się od Alexis Tae kuszącej widza w swoim seksownym bikini, a następnie moczącej się za pomocą węża ogrodowego. Jednak, gwiazda staje się jeszcze bardziej mokra, gdy widzi, co Brickzilla dla niej szykuje. Niewątpliwie jest ona zdumiona jego wielkością. Alexis szybko zaczyna obciąganie i przygotowuje się do wpuszczenia Brickzilli do swojego tylnego wejścia, a on wykorzystuje okazję, aby rozciągnąć i wypchać jej tyłek do zupełnie nowych granic.

„Czekałam na wydanie tej sceny, aby wszyscy moi fani mogli ją zobaczyć” – powiedziała Alexis. „Po raz pierwszy pracowałam z Brickzillą i było to niesamowite doświadczenie. Naprawdę było to wyzwanie, ale również jaka to była gratka! Nigdy wcześniej nie miałam tak dużego kutasa. Chcę podziękować Evil Angel i Jonniemu Darkko. Jonni zawsze tworzy najlepsze sceny analne i każda scena jest lepsza od poprzedniej”.

Sprawdź zwiastun i pełną scenę na evilangel.com.

Śledź Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Fani mogą podejrzeć jej treści z OnlyFans, odwiedzając jej darmową stronę OnlyFans. Aby uzyskać jeszcze więcej treści, odwiedź jej konta na Centerfold i Pornhub, lub kup film z jej sklepu ManyVids.

Śledź Brickzillę na Twitterze i subskrybuj jego Onlyfans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.