Alexis Tae powraca do Adult Time w nowej scenie z Cadence Lux

Wielokrotnie nagradzana Alexis Tae powraca do Adult Time, aby wystąpić w swojej pierwszej scenie w tym roku dla uznanej platformy. Alexis występuje w 'Paper Hearts’ z Cadence Lux, które zostało wypuszczone w Walentynki jako część serii Kiss Me/Fuck Me.

'

Cadence Lux, wraca z długiego dnia w pracy i znajduje papierową notatkę w kształcie serca, która instruuje ją, aby znalazła Alexis Tae. Alexis pozostawiła po sobie ślad w postaci papierowych serc, które kierują Cadence wprost do czekającej na nią, nagiej Alexis. Następnie obie dziewczyny cieszą się romantyczną nocą przepełnioną zmysłowym lesbijskim seksem.

“Ta scena jest dla mnie bardzo wyjątkowa“, powiedziała Alexis. “Cadence i ja jesteśmy bliskimi przyjaciółkami w prawdziwym życiu, więc kiedy pracujemy razem, to zawsze jest to przyjemność. Cieszę się, że wróciłam do Adult Time na tę scenę i nie mogę się doczekać, aż moi fani będą się nią cieszyć tak samo jak ja.“

Pełna scena jest dostępna dla członków Adult Time na AdultTime.com.

Śledźcie Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać jeszcze więcej jej treści, odwiedźcie jej konta na Centerfold i Pornhub lub kupcie wideo z jej sklepu ManyVids.

Śledźcie Cadence Lux na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również subskrybować jej OnlyFans, aby zobaczyć więcej jej treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.