Alexis Tae odwiedza dziki zachód w nowej scenie Brazzers

Fani Alexis Tae zdecydowanie mogą być zadowoleni z ilości scen, w których aktorka pojawia się w tym roku. Tym razem ta smukła piękność znalazła na dzikim zachodzie w Brazzers. Wydana pod koniec zeszłego tygodnia scena 'Desparada’ przedstawia Alexis z Luną Star i Isiahem Maxwellem. 

'

Alexis Tae, Luna Star i Isiah Maxwell byli niegodziwymi partnerami, zarówno w zbrodni, jak i seksie, ale nadszedł czas, aby się rozstali. Planem jest pozbycie się Isiaha, ale sprawy przybierają inny obrót, gdy Alexis i Luna zaczynają walczyć o to, kto teraz będzie rządzić. Jedynym sposobem na wyrównanie rachunków jest szalenie gorący, hardcorowy trójkąt. Alexis i Luna na zmianę obciągają Isiahowi, a następnie Alexis dostaje trochę analnej i lesbijskiej akcji

“Uwielbiam pracować z Brazzers, ponieważ zawsze mają tak interesujące sceny“, powiedziała Alexis. “To była zabawna interpretacja westernowego pojedynku i świetnie się bawiłam. To moja pierwsza scena z Luną Star i miałyśmy świetną chemię, no i zawsze lubię pracować z Isiah Maxwellem.“

Pełną scenę ’Desparada’ oraz jej zwiastun możecie znaleźć na brazzers.com.

Śledźcie Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać jeszcze więcej jej treści, odwiedźcie jej konta na Centerfold i Pornhub lub kupcie filmy z jej sklepu ManyVids.

Śledźcie Lunę Star na Twitterze i Instagramie oraz odwiedźcie jej OnlyFans.

Isiaha Maxwella można znaleźć na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.