Alexis Tae nagrywa swój pierwszy Gangbang z Brazzers oraz powraca do Ricky’s Room

Alexis Tae ma dwie solidne pozycje dla swoich fanów w tym tygodniu. Wpierw Brazzers wydało pierwszy gangbang z udziałem gwiazdy, a teraz pojawiła się kolejna scena w której Alexis powraca do pokoju Ricky’ego, gdzie pozwala Johnsonowi wślizgnąć się do jej tylnego wejścia.

CaliTeens

Wraz z ukazaniem się wydanego we wtorek przez Brazzers filmu ‘Devoured’, Alexis Tae może wykreślić kolejną pozycję ze swojej listy rzeczy do zrobienia, jej pierwszy profesjonalny Gangbang jest już dostępny. W hardcorowej scenie Alexis spotyka się z Mickiem Blue, Oliverem Flynnem, Quintonem Jamesem i Alexem Mackiem

W „Devoured” nie ma tu czasu na fabułę, bo Alexis doskonale wie po co tam jest – aby dać się porwać swoim czterem partnerom. Alexis nie marnuje ani minuty i natychmiast zabiera się za obciąganie i pomimo że pierwszy raz zajmuje się czterema kutasami na raz, widać, że przychodzi jej to z łatwością. Po obciąganiu, ostrym seksie, analu, podwójnej penetracji i różnych kombinacji powyższych, Alexis otrzymuje poczwórny wytrysk na twarz od zadowolonych ogierów.

„Nakręcenie gangbangu dla Brazzers było od jakiegoś czasu na szczycie mojej listy rzeczy do zrobienia”, skomentowała Alexis. „Ta scena była spełnieniem marzeń i wszyscy mężczyźni wyruchali mnie tak dobrze!”.

Zwiastun oraz pełna scena ‘Devoured’ dostępne są na brazzers.com.

Drugim miejscem w którym można zobaczyć Alexis Tae w tym tygodniu jest jej powrót do pokoju Ricky’ego Johnsona. W ‘A Serving of Creampie’ Alexis wraca na drugą rundę z Johnsonem, aby pozwolić mu zakosztować przyjemności, które ominęły go podczas ich pierwszego spotkania. 

Podczas sceny początkowej Tae gra egzotyczną uwodzicielkę, która tańczy w klatce, zanim będzie dzielić jedwabną pościel z Rickym, który nie może się doczekać, aby zakosztować słodkiego tyłeczka kruczowłosej piękności. Kiedy Alexis daje mu zaproszenie do środka, ten nie czeka długo i wbija się głęboko w jej ciasny tunel. Oboje kochają się namiętnie w oszałamiającej scenie, która kończy się kiedy Ricky pompuje swoje nasienie do jej idealnej cipki, a Alexis wyciąga je i z uśmiechem zjada przed kamerą.

Alexis cieszyła się z namiętnych chwil, które dzieliła z Rickym w swojej scenie i z tego, że miała okazję wpuścić nagradzanego kochanka do swojego tyłka.

„Kręcenie z Rickym to zawsze świetna zabawa i tym razem naprawdę było gorąco!” powiedziała Alexis. „Wreszcie mieliśmy przyjemność zrobienia wspólnej sceny analnej i było to tak niesamowite. Sprawdźcie to w Ricky’s Room”. 

Ricky podzielił się podobnymi odczuciami na temat swojej seksownej partnerki, obsypując ją pochwałami. 

„Alexis Tae jest jedną z moich ulubionych osób w branży”, powiedział Ricky. „Wystąpiła w pierwszej scenie Ricky’s Room, więc trzymam ją blisko mojego serca. Musieliśmy szybko ściągnąć ją z powrotem na stronę, aby zrobiła scenę analną, zwłaszcza, że jest teraz na szczycie branży i każdy chce z nią teraz kręcić.”

Zobacz jak wyglądało drugie spotkanie Alexis z Rickym na rickysroom.com

Śledź Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Fani mogą podejrzeć treści z jej konta OnlyFans, odwiedzając jej drugie darmowe kont OnlyFans. Aby uzyskać jeszcze więcej treści z udziałem Alexis, odwiedź jej Centerfold i stronę na Pornhub, lub kup wideo z jej sklepu ManyVids.

Ricky’ego Johnsona można śledzić na Twitterze i Instagramie, a więcej treści z jego udziałem można znaleźć na OnlyFans.

Odwiedź rickysroom.com, aby odkryć więcej erotycznej akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.