Alexis Tae czyni naukę seksowną w nowej scenie Slayed

Alexis Tae po raz czwarty występuje w stosunkowo nowej serii Slayed, a to oznacza tylko jedno, jej występy zdecydowanie podobają się fanom. W swojej najnowszej scenie 'Tutoring’ Alexis uczy Hazel Moore sztuki lesbijskiego seksu.

Tought LoveX

Alexis Tae uczy się z Hazel Moore i pyta, czy zna odpowiedzi na ich pracę domową. Hazel nie za bardzo jest zainteresowana nauką, co denerwuje Alexis. Jednak Alexis również ma co innego w głowie i pyta Hazel czy lubi dziewczyny, po czym zaczyna ją pieścić. W tym momencie wszystko się zmienia i Hazel nagle staje się bardzo chętną uczennicą, a Alexis uczy ją lekcji najgorętszego lesbijskiego seksu.

„Praca ze Slayed to zawsze przyjemność” – skomentowała Alexis. „Sceny zawsze wychodzą niesamowicie, a praca z Laurent Sky to zawsze zaszczyt. Hazel i ja miałyśmy dużo chemii i byłam podekscytowana pracą z nią.”

Pełną scenę i jej trailer znajdziecie na stronie slayed.com.

Śledźcie Alexis Tae na Twitterze, Instagramie i subskrybujcie jej OnlyFans.

Śledźcie Hazel Moore na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.