Alexa Nova powraca do Evolved Fights po trzyletniej przerwie

Drobna, rudowłosa Alexa Nova powróciła na stronę Evolved Fights po trzyletniej przerwie. Jej przeciwnikiem jest debiutant James Bondage.

'

Alexa Nova triumfalnie wraca do Evolved Fights i jest gotowa na swój szósty mecz. Drobna dziewczyna wraca na matę w dużym stylu ponieważ podejmuje, ponad głowę wyższego od siebie debiutanta, Jamesa Bondage. Alexa ma doświadczenie w pokonywaniu dużych facetów, więc jest przekonana, że wyjdzie z walki zwycięsko. Czego Alexa nie wie, to że James codziennie trenuje i posiada purpurowy pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

Podczas meczu Alexa polega na swoich długich nogach i owija je wokół przeciwnika, aby uniemożliwić mu poruszanie się. Jest to pojedynek woli, ponieważ mecz trwa trzy długie rundy i sędziowie finalnie musieli zadecydować o zwycięzcy. Kto nim był? Musicie obejrzeć sami, żeby się dowiedzieć. Niech małą podpowiedzią będzie, że zwycięzca po walce zakuł przegranego w kajdanki, aby nie mógł uciec i go porządnie wyruchał.

“Wspaniale jest mieć Alexę z powrotem i trudno uwierzyć, że minęły trzy lata, odkąd ostatnio była na macie. Była idealna do wprowadzenia naszego nowego debiutanta, Jamesa. Pomimo tego, że jest od niej dużo większy, Alexa daje mu popalić“, powiedziała Ariel X.

Obejrzyjcie zwiastun, ekskluzywną scenę 'Alexa Nova vs. James Bondage’ oraz ponad 90 zdjęć z meczu na evolvedfights.com.

Śledźcie Alexę Novę na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne na linktr.ee/alexanovanation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.