Air Thugger odwiedza Ricky’s Room

Ricky Johnson zaprosił ostatnio Air Thuggera i Mazee the Goat do swojego pokoju, aby spróbowali swoich sił z wartym grzechu, gorącym trio seksownych gwiazd porno. W tym tygodniu opublikowana została pierwsza scena z tego spotkania, w której występuje Air Thugger.

'

Ricky’s Room z dumą ogłasza wydanie nowej sceny o nazwie ’3 Pussies On Rotation Part 1’. Ricky Johnson zaprosił swoich braci Air Thuggera i Mazee the Goat do swojego domu, a następnie umieścił Mazea w jednym, a Air Thuggera w drugim pokoju, po czym wysłał kuszące trio: Yumi Sin, Arianę Aimes i Destiny Cruz, aby na zmianę ich ujeżdżały. Scena Air Thuggera jest pierwszą, która została opublikowana. Scena Mazea będzie dostępna na początku listopada.

„To był tak niesamowicie gorący festiwal seksu, że musieliśmy podzielić go na dwie części”, wyjaśnia Ricky. „Co za noc! Cieszcie się częścią pierwszą.”

Wykonawcy, którzy spotkali się tej nocy, również zachwycali się wyjątkowym doświadczeniem, jakie zaaranżował dla nich Ricky:

„Chciałbym mieć je wszystkie jeszcze raz” – powiedział Air Thugger. „Świetny skład po całej linii!”

„Podobali mi się wszyscy na planie!” – ekscytowała się Destiny. „Wszyscy mieli tyle energii i zostałam zerżnięta jak szalona przez Mazee i Air Thuggera, miałam nawet trochę akcji dziewczyna-z-dziewczyną podczas rżnięcia! Ariana Aimes i Yumi Sin również były niezwykłe!”

„Wspaniale pracowało mi się ze wszystkimi i podobał mi się sensualny charakter tej sceny.”, powiedziała Yumi.

Zobaczcie pierwszą część spotkania na rickysroom.com

Śledźcie Air Thuggera, Mazee The Goat, Yumi Sin, Arianę Aimes i Destiny Cruz na Twitterze.

Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie Ricky’s Room na Twitterze, aby nie przegapić gorących treści dostępnych na Ricky’s Room oraz nadchodzących nowych scen, w których wystąpią Indica Flower, Vanna Bardot, Aubree Valentine oraz inne gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.