AEBN przedstawia 100 najpopularniejszych gwiazd porno 2021 roku

AEBN, czyli Adult Entertainment Broadcast Network, ujawniło 100 najlepiej sprzedających się gwiazd 2021 roku na podstawie sprzedaży scen i filmów. Najpopularniejszymi gwiazdami zeszłego roku byli odpowiednio Abella Danger w kinie hetero oraz Cade Maddox w kinie gejowskim.

CaliTeens

Od 1999 roku AEBN oferuje konsumentom wideo dla dorosłych na żądanie za pośrednictwem światowej sieci partnerów afiliacyjnych. AEBN posiada prawa do dystrybucji poprzez tysiące partnerów merytorycznych, zapewniając fanom dostęp do ogromnej biblioteki pełnometrażowych tytułów dla dorosłych, oferując treści hetero, gejowskie, fetyszystyczne i niszowe.

Na podstawie wyników sprzedaży scen i filmów dla dorosłych, AEBN stworzył listę 100 najlepiej sprzedających się gwiazd w ich sieci w przeciągu 2021 roku. Lista została podzielona na 100 gwiazd hetero oraz 100 gwiazd gejowskich.

W przypadku gwiazd hetero, na pierwszym miejscu znalazła się Abella Danger, dalej pojawia się India Summer, Gabbie Carter, Adriana Chechik i Cory Chase. Top 10 najlepiej sprzedających się gwiazd uzupełnia Angela White, Riley Reid, Cherie DeVille, Brandi Love i Emily Willis.

W przypadku kina gejowskiego, Cade Maddox zdobył pierwsze miejsce, na drugim jest Devin Trez, a podium zamyka Devin Franco. Kolejne miejsca zajmują Chris Damned, Michael Boston, Max Konnor, Max Arion, Ryan Jordan, Dante Colle i Brian Bonds. Drew Sebastian zamyka stawkę 10 najlepszych gwiazd gejowskich zeszłego roku.

„Gratulujemy wszystkim wykonawcom, którzy znaleźli się w Top 100 za dostarczanie fantazji, których fani naprawdę pożądali w ciągu ostatniego roku” – powiedział Bishop z AEBN. „Przez cały rok dostarczaliście bardzo potrzebnego eskapizmu, a fani głosowali na was swoimi pieniędzmi. Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co dacie nam w nadchodzącym roku”.

Pełną listę 100 najlepszych gejowskich i heteroseksualnych gwiazd 2021 roku znaleźć można na aebntrends.com. Więcej na temat AEBN dowiedzieć się można na stronie aebn.com oraz na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.