Adult Time wypuszcza pilot nowego serialu Straight, But… Lonely

Adult Time zgłębia doświadczenia lesbijek w zupełnie nowym oryginalnym serialu, 'Straight, But… Lonely’ (hetero, ale… Samotna). Nowy serial dotyczy brania spraw w swoje ręce, kiedy przychodzi do ciebie piękna kobieta.

'

Pilotażowy odcinek dostępny jest od dzisiaj na StraightBut.com i w sieci streamingowej AdultTime.com. Grają w nim Kali Roses i Violet Myers, a fabuła, odcinka koncentruje się na młodej kobiecie, która jest przepytywana na temat jej pierwszego doświadczenia lesbijskiego.

Bohaterka opowiada o trudnym czasie, kiedy była w długodystansowym otwartym związku ze swoim chłopakiem i postanawia skonsultować się ze swoją lesbijką najlepszą przyjaciółką o radę, w końcu prosząc ją o to, aby pomogła w jej pierwszym lesbijskim doświadczeniu. Pomimo pewnych początkowych zastrzeżeń, najlepsza przyjaciółka w końcu się zgadza, prowadząc kobietę przez jej pierwszy kontakt z osobą tej samej płci.

Uruchomiony w 2018 roku, Adult Time to usługa streamingowa dla dorosłych, zbudowana przez ludzi, którzy wierzą w przyszłość, w której dojrzali widzowie mogą mieć swoje miejsce dla treści premium dla dorosłych. Okrzyknięty „Netflixem porno” przez media głównego nurtu, Adult Time oferuje obszerny katalog kanałów, filmów i scen. Tylko w tym roku Adult Time otrzymało łącznie ponad 100 nominacji do nagród AVN i XBIZ, za swoje produkcję oraz wysoką jakość usług.

Straight but… Lonely jest dostępny do pobrania lub strumieniowania na platformie AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.