Adult Time wypuszcza humorystyczną, nową serię Oopsie!

Adult Time wprowadza zabawną nową oryginalną serię „Oopsie!” oraz nową stronę która jest jej dedykowana. „Oopsie!” jest idealną odskocznią dla fanów serwisu, którzy mają ochotę na bardziej żartobliwe podejście do seksu.

'

Z głównym hasłem, które brzmi 'Skandaliczne sytuacje i seks o wysokiej energii’, Oopsie! chce sprostać swojej lubieżnej reputacji z nadmierną ilością dziwnych pozycji, celowo głupkowatych scenariuszy i bezwstydnym poczuciu humoru. Nawet sama Bree Mills potwierdziła, że ta seria odchodzi ot typowych schematów jakie przyjmuje Adult Time.

„Wiele naszych projektów skłania się ku poważnym tematom, zwłaszcza gdy ja jestem zaangażowana, więc chcieliśmy, aby ten był całkowitym przeciwieństwem!” Powiedziała producentka i Dyrektor Kreatywny Adult Time, Bree Mills. „Twórcza energia stojąca za Oopsie jest niesamowita, od Stelli Smut i jej zespołu, do wszystkich w Adult Time, którzy są zaangażowani w preprodukcję i projektowanie produkcji. Razem powołaliśmy do życia kilka naprawdę skandalicznych pomysłów!”.

Seria, która zadebiutowała w czerwcu jako pilot z filmem „Caught in the Shower”, z udziałem Evy Maxim, Jade Maxim i Ariel Demure, okazała się być tak popularna wśród subskrybentów, że Mills podjęła mądrą decyzję o rozszerzeniu jej w serię cykliczną.

„Będziemy produkować odcinki dla wszystkich nisz dla dorosłych, w tym hetero, lesbijki, trans, gejów i bi!” dodaje Mills.

Obecnie dostępnych jest siedem odcinków (a kolejne pojawią się wkrótce), które można pobrać lub obejrzeć online na Oopsie.com i AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.